يکشنبه 23 مرداد 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 10 مرداد 1401     |     کد : 8340

افتخاری دیگر برای خانواده ورزش شهرداری تبریز؛

نایب قهرمانی تکواندوی نونهالان ایران در بلغارستان با هدایت مربی تبریزی

تیم ملی تکواندوی نونهالان ایران با مربیگری حامد جعفری، همکار سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، نایب قهرمان جهان شد.

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی سازمان، پنجمین دوره رقابت های تکواندو قهرمانی نونهالان جهان که با حضور ۶۶۹ تکواندوکار از ۹۰ کشور جهان به میزبانی بلغارستان در شهر صوفیه آغاز شده بود، به پایان رسید و تیم پسران ایرانیان به مربیگری حامد جعفری، قهرمان ملی و همکار سازمان فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز به مقام دوم مسابقات رسید.
در بخش پسران، تیم ملی تکواندو کره جنوبی با کسب چهار طلا و چهار نقره قهرمان شد، تیم نونهالان ایران که با هفت تکواندوکار در این دوره حضور داشتند، با دو طلا و یک نقره نایب قهرمان و تیم ملی مکزیک سوم شد.

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، کسب مقام نایب قهرمانی تیم ملی نونهالان در رقابت‌های جهانی و با مربیگری حامد جعفری، قهرمان ارزنده ملی و هدایت گر تیم ملی در این مسابقات را مایه مباهات و سربلندی می‌داند‌.
افتخار آفرینی و موفقیت باشکوه و ارزشمند حامد جعفری در رقابتهای جهانی سبب خرسندی و موجی از شادمانی و شعف همکاران سازمان را به همراه داشت.
ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای ارزشمند جنابعالی، توانمندی، همت والا و عزم و اراده ای استوار، برای افتخارآفرینی، تداوم موفقیت، عزت و سربلندی در همه عرصه ها را از درگاه خداوند متعال خواهانیم.


PDF چاپ چاپ