يکشنبه 23 مرداد 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 2 مرداد 1401     |     کد : 8329

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی تبریز، اقدامات سازمان در دهه امامت و ولایت را ستود

رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز از برنامه‌های متنوع فرهنگی و آیینی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در دهه امامت و ولایت قدردانی کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، حکیمه غفوری سی و ششمین جلسه کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی شهر تبریز، با اشاره به اقدامات و برنامه های متنوع سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در دهه امامت و ولایت اظهار داشت: از تلاش مجموعه سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری در برگزاری برنامه‌های دهه امامت و ولایت که در قالب جشنواره تابستانی تبریز صورت گرفت و موجبات رضایت شهروندان و تبدیل فضای شهر به حال و هوای معنوی قدردانی می‌نمایم.

غفوری افزود: در این دهه شاهد تغییرات قابل توجهی در برگزاری چنین رویدادهایی بودیم که رضایت عمومی را در پی داشت و خواهان استمرار تلاش و برنامه ریزی ها برای مردمی شدن برنامه ها هستیم.

گفتنی است سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در دهه ولایت و امامت با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی و آیینی در قالب ویژه برنامه عید تا عید، زمینه ساز بهره مند شدن شهروندان تبریزی و گردشگران تابستانی این شهر شد.
برنامه های متنوع فرهنگی، اجتماعی، آموزشی و شهروندی در این مدت، در تمام نقاط شهر بنا به فضای هرمنطقه و خواست شهروندان محترم، در پارکها، فرهنگسراها، مراکز تفریحی و تاریخی و میادین و معابر برگزار می شد که جملگی با استقبال گسترده شهروندان و نیز، مطالبه عمومی ایشان برای استمرار برگزاری آن همراه بود.


PDF چاپ چاپ