يکشنبه 23 مرداد 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 29 تير 1401     |     کد : 8323

جشنواره تابستانی تبریز، مفتخر به جشن میلاد حضرت موسی بن جعفر(ع) می‌شود

جشن بزرگ ولادت با سعادت حضرت امام موسی بن جعفر علیه السلام به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز و در قالب جشنواره تابستانی تبریز میزبان شهروندان متدین تبریزی است.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، معاون فرهنگی هنری سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با اعلام این خبر افزود: این ویژه برنامه در امتداد سلسله برنامه‌های جشنواره تابستانی تبریز برگزار  و فرصتی برای ارادت ورزی به ساحت قدسی حضرت امام موسی کاظم علیه السلام است.

حسین باهر افزود: این برنامه در دو روز اجرا، با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی و آیینی همراه خواهد بود که از استعداد و توان هنرمندان در اجرای آن استفاده شده است.

وی اظهار داشت: این برنامه طی روزهای ۲۸ و ۲۹ تیرماه در پارکینگ شماره ۲ پارک فرهنگی تاریخی ائل گلی تبریز برگزار و میزبان شهروندان تبریزی و گردشگران تابستانی این شهر است.

باهر، از اجرای موسیقی زنده، تواشیح، سخنرانی مذهبی، اجرای سرود و آموزش شهروندی در این برنامه خبر داد افزود: جشنواره تابستانی تبریز در مدت زمان برگزاری خود تلاش کرد توجهی ویژه به مناسبت های مذهبی داشته باشد و برگزاری سلسله جشن های عید تا عید نیز در همین راستا بود.

وی با دعوت از عموم شهروندان تبریزی و گردشگران تابستانی این شهر برای حضور در برنامه ویژه میلاد باسعادت حضرت امام موسی بن جعفر علیه السلام یاد آور شد: این برنامه روزهای سه شنبه و چهارشنبه ساعت ۲۱:۳۰ در پارکینگ شماره ۲ پارک فرهنگی تاریخی ائل گلی تبریز برگزار می‌شود.


PDF چاپ چاپ