چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 23 ارديبهشت 1401     |     کد : 8220

ورزش همگانی مقدمه موفقیت در ورزش حرفه ای

شهردار تبریز برنامه ریزی دقیق برای ارتقاء ورزش همگانی را مقدمه ای برای توفیق در ورزش حرفه ای دانست و بر رویکرد جدید شهرداری برای تحقق این‌ هدف تاکید کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان،  دکتر یعقوب هوشیار، شهردار کلانشهر تبریز در حاشیه مراسم اختتامیه مسابقات جام رمضان در قالب برنامه های ماه بی همتا، با تاکید بر جایگاه ویژه ورزش در توسعه پایدار گسترش ورزش همگانی را یکی از ماموریت های اصلی شهرداری تبریز معرفی نمود. 

وی ضمن تمجید از تلاش سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برای برگزاری این مسابقات، با تاکید بر اینکه ورزشکاران حرفه ای ابتدا در صحنه ورزش آماتور و همگانی ظهور و شناسایی می شوند افزود: حرکت اصولی در جهت شناسایی استعدادهای برتر باید از صحنه ورزش همگانی آغاز و گسترش یابد و شهرداری تبریز در دوره جدید این برنامه را نهادینه خواهد کرد.

هوشیار با بیان اینکه مسابقات جام رمضان اولین گام در جهت عدالت ورزشی و گسترش ورزش همگانی بود تصریح کرد: استقبال بینظیر جوانان تبریز از این تورنمنت حاکی از وجود استعدادهای های بسیار ارزشمند ورزشی در شهر است و ما وظیفه داریم این جوانان مستعد را شناسایی و تقدیم ورزش حرفه ای کشور کنیم.


PDF چاپ چاپ