چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 23 ارديبهشت 1401     |     کد : 8219

جام رمضان نقطه عطفی در شناسایی استعدادهای جوان

مسابقات جام رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، اقدامی شایسته و اساسی برای احیای ورزش همگانی در دوران پسا کرونا بود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، سعید بشیریان در آیین اختتام مسابقات جام رمضان برنامه‌ریزی در جهت رشد ورزش پایه را مهمترین اصل در نهادینه کردن جامعه سلامت‌محور دانست و گفت: سلامت فیزیکی جامعه در گرو تسهیل و گسترش ورزش همگانی و ایجاد بستر لازم برای دسترسی به امکانات ورزشی استاندارد است و مسابقات جام رمضان گامی در این راستا بود.

معاون اداری مالی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با تقدیر از تمامی تلاشگران برگزاری این مسابقات، به جهت ساماندهی و برگزاری موفقیت‌آمیز آن خاطرنشان کرد: برنامه‌ریزی اصولی موجب دید هدفمند در امر ورزش خواهد بود و امروز شاهد استقبال بی‌نظیر جوانان شهر از این تورنمنت بومی هستیم که این امر نشانگر عمق اهمیت مقوله ورزش در میان خانواده‌های شهر است.

وی طراحی و اجرای مسابقات جام رمضان را گامی مهم و اصولی در دوران پسا کرونا خواند و تصریح کرد: در تلاش هستیم تا با تداوم‌ برگزاری چنین رویدادهایی، ضریب نفوذ ورزش را در خانواده‌ها و بخصوص در میان جوانان افزایش دهیم.

گفتنی است مسابقات جام رمضان سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به عنوان بخشی پرمخاطب از برنامه‌های ماه بی‌همتا، با حضور شهردار تبریز، اعضای شورای اسلامی شهر تبریز، مدیران ورزشی و ورزشکاران در محل سالن شهید توانا برگزار شد.


PDF چاپ چاپ