چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 17 ارديبهشت 1401     |     کد : 8211

بازخورد مثبت ویژه‌برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در ماه‌های اخیر؛

با تمام توان برای اعتلای تبریز عزیز تلاش می‌کنیم

استمرار و تداوم برنامه‌های گسترده و اقدامات متنوع توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در سطح شهر در حوزه های مختلف پیگیری می شود.

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی سازمان، سرگرد سیدمحمد موسوی، فرمانده حوزه 5 بسیج شهری تبریز با حضور در سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با سعید بشیریان، معاون اداری و مالی این سازمان دیدار کرده و از اقدامات این مجموعه در ایام نوروز و ماه مبارک رمضان قدردانی نمود.

بشیریان در این دیدار اظهار داشت: ویژه‌برنامه‌های سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به مناسبت اعیاد شعبانیه، عید نوروز و ماه مبارک رمضان از اواخر سال گذشته آغاز شده و با برگزاری جشن بزرگ عید سعید فطر به پایان رسید. همکاران سازمان در این مدت به صورت شبانه‌روزی مشغول تدوین و اجرای برنامه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در سطح شهر بودند که این برنامه‌ها به صورت میدانی و مجازی اجرا شدند.

وی افزود: خوشحال هستیم که این اقدامات تأثیر مثبتی در شهر داشته و بازخورد قابل‌توجهی از رویدادهای اجرا شده دریافت کرده‌ایم و به اذعان جناب سرگرد موسوی، مسئول محترم حوزه 5 بسیج شهری تبریز، برنامه‌های اجرا شده در محدوده این حوزه نیز موجب افزایش شورونشاط اجتماعی در میان اقشار مختلف شهروندان این حوزه شده است.

معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: قطعاً به دنبال تداوم فعالیت‌ها و ارتقای سطح کمی و کیفی برنامه‌ها هستیم تا با توجه به بهبود شرایط جوی و لزوم غنی‌سازی اوقات فراغت اقشار مختلف همشهریان طی ماه‌های آتی، برنامه‌ریزی مناسبی در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی انجام دهیم.

بشیریان در پایان گفت: تلاش ما برای افزایش شورونشاط اجتماعی و توسعه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرمان است و در حد توان نیز با گروه‌های مختلف همکاری می‌کنیم تا بتوانیم گام‌های مؤثری در این راه برداریم. عناوین اهمیت زیادی ندارند و بایستی با همکاری و همراهی نهادهای مختلف، از امکانات موجود برای خدمت به همشهریان عزیز استفاده کنیم.

همچنین، سرگرد سیدمحمد موسوی، فرمانده حوزه 5 بسیج شهری تبریز هم در این نشست ضمن قدردانی از رویدادهای مختلف پیش‌بینی‌شده توسط سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از تأثیر قابل توجه ویژه‌برنامه‌های اتوبوس شادی، کاروان ضیافت و... که در این منطقه اجرا شد، خبر داد.


PDF چاپ چاپ