چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 10 ارديبهشت 1401     |     کد : 8201

گرامیداشت قدس پایدار در ماه بی همتای تبریز

ویژه برنامه قدس پایدار، به عنوان گامی برای مشارکت هنرمندان و ورزشکاران و اساتید شهر از سوی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در قالب برنامه های ماه بی همتا میزبان شهروندان متدین تبریزی بود.

به گزارش امور ارتباطات و روابط عمومی سازمان، ویژه برنامه قدس پایدار به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در محل میدان ساعت به مناسبت روز قدس برپا شده بود مورد استقبال عموم مردم و اقشار مختلف قرار گرفت.

در این ویژه برنامه گروه های مختلف هنری و هنرمندان شهر و همچنین گروه تواشیح خوانی به اجرای برنامه پرداختند که با اقبال گسترده حاضران روربرو شد. همچنین در نمایشگاه ویژه قدس پایدار، ایستگاه عکاسی برای شهروندان و ایستگاه نقاشی کودکان و نونهالان مستقر شده بود که نسل نو انقلاب در این ایستگاه ها به هنرنمایی پرداختند.

حضور نماینده محترم ولی فقيه و امام جمعه تبریز، همچنین فرمانده سپاه عاشورا، مدیران شهری، جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر، ورزشکاران، چهره های فرهنگی برجسته، همکاران سازمان و فعالان شهر در این ویژه برنامه به همراه حضور گسترده اقشار مختلف شهروندان از جمله حاشیه های مهم این ویژه برنامه بود.

ثبت عکس یادگاری با هنرمندان بخش تئاتر مجسمه از قسمتهای پر مخاطب برنامه بود که با همراهی گروههای سرود نوجوان و جوان، با اقبال گسترده ای مواجه شد. 

همچنین جمعی از هنرمندان و اصحاب فرهنگ در این‌برنامه حضور پیدا کرده و جمعی از ورزشکاران نیز به اجرای حرکات ورزشی پرداختند.

گفتنی است ویژه برنامه قدس پایدار، با مشارکت هنرمندان و ورزشکاران و اساتید شهر به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در قالب برنامه های ماه بی همتا همزمان با تمامی شهرهای کشور در تبریز برگزار شد.


PDF چاپ چاپ