چهارشنبه 28 ارديبهشت 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 22 ارديبهشت 1401     |     کد : 8151

هفتمین دوره مسابقات اذان آوای ماندگار، یادگار ماه بی همتا

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در قالب ویژه برنامه های ماه بی‌همتای رمضان ۱۴۰۱، هفتمین دوره مسابقات اذان آوای ماندگار را با هدف کشف استعداهای نو برگزار می نماید.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، حسین باهر معاون فرهنگی هنری سازمان با اعلام این خبر افزود: این دوره از مسابقات با مشارکت حوزه هنری استان، بسیج هنرمندان سپاه عاشورا، مجمع قاریان تبریز، موسسه مهد قرآن کریم استان، مرکز تخصصی قرآن کریم امام صادق (ع) و دارالقران حسین ابن علی (ع) تبریز برگزار می شود.

وی افزود: علاقمندان می توانند در دو گروه سنی 9 تا 14 سال و 15 تا 18 سال فایل تصویری اثر خود را به همراه کارت ملی به نشانی تلگرامی @farhangtbz_admin ارسال نمایند.

وی در تشریح شرایط شرکت در مسابقه، خاطر نشان کرد: حداکثر زمان اجرای اذان، 5 دقیقه است، اذان با عبارت "الله اکبر" آغاز و با "لا الهی اله االه" ختم شود. (ذکرهای آغاز و پایان هر اذان)، ضبط اثر فقط به صورت تصویری و فقط با موبایل مجاز می باشد. (بدون سیستم صوتی)،تقلید از اذان ها معروف لامانع است و حداکثر حجم فایل ارسالی 50 مگابایت است.

باهر آخرین مهلت ثبت نام و ارسال اثر را دوم اردیبهشت مصادف با 20 رمضان المبارک اعلام کرد و افزود: به تمامی شرکت کنندگان گواهی شرکت داده می شود.


PDF چاپ چاپ