لینک های مرتبط

 .
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : جمعه 17 دي 1389     |     کد : 80

تعامل راهبردی سازمان های فرهنگی هنری با کمیسیون های فرهنگی و اجتماعی اجتناب ناپذیر است

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: تعامل راهبردی سازمان های فرهنگی هنری با کمیسیون های فرهنگی اجتماعی ضروری و اجتناب ناپذیر است.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز گفت: عامل راهبردی سازمان های فرهنگی هنری با کمیسیون های فرهنگی اجتماعی ضروری و اجتناب ناپذیر است.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی در حاشیه برگزاری بیستمین اجلاس مشورتی کمیسیون های فرهنگی اجتماعی شوراهای اسلامی کلانشهر ها و مراکز استانها در تبریز، ضمن تاکید بر تعامل و همکاری کمیسیون های فرهنگی با سازمان های فرهنگی گفت: کمیسیون های فرهنگی اجتماعی به عنوان دستگاه مقنن و سیاستگذار در رشد و توسعه و تعالی فعالیت ها و برنامه های فرهنگی و اجتماعی نقش موثری دارند.

وی ادامه داد: تعامل بین این دونهاد می تواند عامل برگزاری برنامه های مختلف فرهنگی ، هنری و اجتماعی شود که در افزایش سطح فرهنگ عمومی جامعه و شهر ها بسیار موثر و مفید خواهد بود.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز تصریح کرد: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با اجرای برنامه های متنوع و مختلف همچون جشنواره تابستانی تبریز که در طول فصل تابستان برگزار می شود، جشنواره سراسری عکس فیروزه و صدها عنوان برنامه فرهنگی و هنری گام های ماندگاری را در جهت افزایش سطح فرهنگ عمومی و شهروند مداری در جامعه برداشته است.

وی همچنین در ادامه به برگزاری هفته فرهنگی تبریز در تهران نیز اشاره کرد و گفت: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با همکاری و پشتیبانی شهردار تبریز و شورای اسلامی کلانشهر تبریز به مدت یک هفته با برگزاری بیش از یکصد عنوان برنامه فرهنگی هنری با حضور بیش از دویست نفر از هنرمندان تبریز میهمان هموطنان پایتخت بود.

مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز در ادامه تصریح کرد: سال 90 سال توسعه، تعالي و تحول فعاليت‌هاي فرهنگي در تبريز خواهد بود.

وی اظهار داشت: در سه ماهه پاياني سال‌جاري با انجام برنامه‌ريزي‌هاي منسجم به استقبال سال 90 خواهيم رفت. حسین نجفی ادامه داد: حجم و نوع برنامه‌ها در سال 90 به مراتب از سال 89 بهتر خواهد بود و سعي خواهيم كرد با برگزاري برنامه‌هاي مستمر در طول سال نسبت به شناساندن تبريز به قشر كودك، نوجوان و جوان اقدام كنيم.
مديرعامل سازمان فرهنگي هنري شهرداري تبريز، ارتقاي سطح فرهنگ عمومي، بهبود برخي ناهنجاري‌هاي اجتماعي، اصلاح آسيب‌هاي اجتماعي و فرهنگي همچنين شناساندن تاريخ كهن تبريز به جوانان را جزو اولويت‌هاي كاري اين سازمان در سال 90 اعلام كرد.

 

 
PDF چاپ چاپ