جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 21 دي 1400     |     کد : 7956

مراسم معارفه معاون اداری و مالی سازمان برگزار شد + تصاویر

مراسم معارفه معاون اداری و مالی جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار و سعید بشیریان به عنوان معاون این سازمان منصوب شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، مراسم معارفه معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با حضور معاونان و مدیران این سازمان برگزار شد.
بر این اساس سعید بشیریان که سابقه مدیریت در شرکت بهره‌برداری قطار شهری تبریز و سازمان تاکسیرانی شهرداری تبریز را در کارنامه دارد، به عنوان معاون اداری و مالی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد.

رسول جوانعلی آذر، در ابتدای این جلسه با اشاره به مأموریت‌های سازمان تحت مدیریت خود اظهار داشت: با توجه به شرایط موجود فرصتی برای از دست دادن نداریم و باید با تمام توان تلاش کنیم تا هر چه سریع‌تر بتوانیم به اهداف پیش‌بینی‌شده دست پیدا کنیم.

وی افزود: نوید این را می‌دهم که رویدادهای برنامه‌ریزی‌شده برای فرهنگ، هنر و ورزش تبریز آثار قابل‌توجهی خواهد داشت که در سطح شهر، استان و کشور ملموس خواهد بود چرا که کارکنان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با جدیت وارد کار شده‌اند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: با توجه به شناختی که از عملکرد و سوابق آقای بشیریان داریم، آینده را روشن می‌بینم و برای وی آرزوی موفقیت دارم. از زحمات آقای بابک دانش پناه، معاون اداری و مالی سابق سازمان نیز تشکر می‌کنم.

در ادامه این جلسه سعید بشیریان ضمن قدردانی از اعتماد رسول جوانعلی آذر به وی اظهار داشت: از حضور در جمع اهالی فرهنگ، هنر و ورزش بسیار خوشحال هستم و از همه خواهش می‌کنم با همدلی و وحدت رویه دست‌به‌دست هم دهیم تا کارهای لازم را در همان لحظه انجام دهیم چرا که اگر کارمان را به زمان دیگری موکول کنیم، انجام آن سخت‌تر و سنگین‌تر می‌شود.

وی ادامه داد: همه ما باید با تمام توان تلاش کنیم تا مأموریت‌های سازمانی به نحو احسن اجرایی شده و فعالیت‌های مؤثر سازمان را افزایش دهیم.

در پایان این جلسه نیز بشیریان به همراه رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از واحدهای مختلف سازمانی بازدید نموده و با همکاران سازمان دیدار کرد.


PDF چاپ چاپ