يکشنبه 23 مرداد 1401 _
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 20 دي 1400     |     کد : 7953

لزوم استفاده از تجربیات و توانمندی کارشناسان در توسعه ورزش همگانی

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بر لزوم استفاده از تجربیات، توانمندی‌ها و راهکارهای ارائه‌شده توسط کارشناسان و پیشکسوتان در توسعه ورزش همگانی خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، نشست هم‌اندیشی رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با مدیران ورزشی شهرداری‌های مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری در مجموعه ورزشی شهید توانا برگزار شد.

در این نشست رسول جوانعلی آذر، رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به پتانسیل‌ها و ظرفیت‌های موجود در مناطق مختلف تبریز بر استفاده از این امکانات برای توسعه ورزش همگانی تأکید کرد.

وی ادامه داد: قطعاً مشکلاتی وجود دارد که لازم است برای رفع آن‌ها تلاش کنیم اما باید توجه کرد که امروز به فعالیت بیش از پیش نیاز داریم تا بتوانیم آسیب‌های ناشی از شیوع ویروس کرونا در حوزه‌های مختلف به ویژه ورزش را رفع کنیم.

در ادامه این نشست، مدیران ورزشی مناطق و سازمان‌های تابعه شهرداری تبریز به بیان دیدگاه‌ها و نظرات خود پرداخته و پیشنهادات خود را برای توسعه ورزش در سطح شهر تبریز ارائه کردند.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در پایان نشست گفت: لازم است در طرح ریزی و پیش بینی برنامه‌ها و رویدادهای آتی به نظرات، پیشنهادات و راهکارهای ارائه‌شده توسط همکاران، کارشناسان و پیشکسوتان توجه شود تا شاهد افزایش کمی و کیفی رویدادهای ورزشی در سطح شهر و افزایش مشارکت همشهریان در این برنامه‌ها باشیم.


PDF چاپ چاپ