جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 19 دي 1400     |     کد : 7951

سومین جشنواره سراسری موسیقی موغام آذربایجان تمدید شد

دبیرخانه سومین جشنواره سراسری موسیقی موغام آذربایجان از تمدید این رویداد هنری تا پایان دی ماه سالجاری خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان،  دبیرخانه این چشنوراه هنر ی با صدور اطلاعیه ای ضمن قدردانی از استقبال شرکت کنندگان در این جشنواره تا این تاریخ، از عموم علاقمندان خواست آثار  خود را  تا پایان دی ماه به دبیرخانه جشنوار ارسال نمایند.

در این اطلاعیه با اشاره به استقبال گسترده از سوی هنرمندان جشنواره آمده است: دبيرخانه جشنواره همچنان با شماره تلفن های  04135564089 و انجمن موسیقی با شماره: 04133297321 آماده پاسخگويي به سوالات متقاضيان حضور در جشنواره است.

همچنین متقاضیان شرکت در این جشنواره می توانند آثار خود را از طریق تلگرام به شماره 09216546494 و نیز، شناسه تلگرامی سازمان به نشانی t.me/farhangTBZ_admin  ارسال نمایند.

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با مشارکت انجمن موسیقی آذربایجان شرقی، سومین جشنواره سراسری موسیقی موغام آذربایجان را همزمان و در گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار میکند.

صيانت از موسيقي اصيل و فاخرموغام، شناسایی و معرفی جوانان و نوجوانان مستعد، ایجاد روحیه نشاط و هنر دوستي در میان عموم شهروندان، ایجاد زمینه آشنایی بیشتر مردم با موسیقی موغام، تلاش در جهت ارتقاء سطح علمی هنرمندان موسیقی و ارتباط مدنی با فرهنگ های مختلف سرتاسر ایران زمین از اهداف برگزاری این جشنواره  است.


PDF چاپ چاپ