جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 15 دي 1400     |     کد : 7939

مراسم "سردار در قاب سربازان"

همزمان با دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و شهادت بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) مراسم "سردار در قاب سربازان" در فرهنگسرای بزرگ الغدیر برگزار شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان به نقل از الغدیر، بزرگداشت ایام ملی و مذهبی از اهداف عالیه فرهنگسرای بزرگ الغدیر از بدو تأسیس بوده است.

در همین راستا مراسم "سردار در قاب سربازان" به مناسبت دومین سالگرد شهادت سردار سلیمانی و شهادت بزرگ بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (س) با مشارکت موسسه فرهنگی قرآن و عترت حورای بهشتی تبریز و فرهنگسرای بزرگ الغدیر در این مجموعه برگزار شد.

از بخش‌های مختلف این برنامه مذهبی می‌توان به اجرای زنده تواشیح، اجرای سرود ملی توسط کودکان عضو موسسه فرهنگی قرآن و عترت حورای بهشتی تبریز، سخنرانی حجت الاسلام والمسلمین برگی رئیس شورای اسلامی تبریز، برگزاری نمایشگاه سردار در قاب سربازان کوچک و پخش آش نذری اشاره کرد.

لازم به ذکر است موسسه حورای بهشتی از سال 1398 فعالیت خود را در حوزه آموزش‌های قرآنی در 6 شعبه فعال آغاز کرده که یکی از این شعب، شعبه فرهنگسرای بزرگ الغدیر است که با بیش از 100 قرآن‌آموز یکی از شعب فعال این موسسه است.


PDF چاپ چاپ