لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 13 دي 1389     |     کد : 77

همکاری های مشترک سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با ستاد اقامه نماز

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از همکاری های مشترک سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با ستاد اقامه نماز استان خبر داد.

مدیر عامل سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز از همکاری های مشترک سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز با ستاد اقامه نماز استان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، حسین نجفی در جلسه مشترک مدیران شهرداری با مسئولین ستاد اقامه نماز ضمن بیان مطلب فوق افزود: سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در زمینه برگزاری مسابقه کتابخوانی عمومی، مسابقه تالیف کتاب در ارتباط با نماز، تشکیل نشست های خانواده با موضوع نماز، تربیت مدرسین و مربیان آموزش نماز و فضا سازی عمومی و تبلیغاتی در سطح شهر تبریز درباره نماز با ستاد اقامه نماز مشارکت جدی خواهد داشت.

وی تصریح کرد: بخشی از برنامه های پیش بینی شده در 9 ماهه گذشته سالجاری انجام شده است و بخشی دیگر از برنامه های پیش بینی شده در فصل زمستان اجرا خواهد شد.

در ادامه این جلسه اسد الله ضیایی مسئول ستاد اقامه نماز استان، ضمن قدردانی از زحمات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز در اشاعه فرهنگ نماز و نماز خوانی با انتشار ویژه نامه های متنوع گفت:از آنجایی که جناب آقای مهندس نوین شهردار محترم تبریز همواره از برنامه ها و فعالیت های دینی به خصوص برنامه هایی که در راستای اشاعه ی نماز و نماز خوانی است حمایت و پشتیبانی ارزنده ای داشته و دارند، در برنامه های این ستاد نیز در جهت تعمیم فرهنگ نماز حمایت و همراهی صمیمانه ای دارند.

همچنین معاون فرهنگی، هنری و اجتماعی شهرداری تبریز نیز در این جلسه گفت: شهرداری تبریز برای توسعه فضا های عمومی نمازخانه ای در پارک ها، بوستان ها و مراکز اداری تابعه برنامه های وسیعی پیش بینی کرده است.

فتح آبادی بخش عمده فعالیت های شهرداری تبریز در زمینه فرهنگ سازی نماز  را تبلیغات و فضاسازی عمومی در راستای نماز و تشویق کودکان و نوجوانان برای اقامه این فریضه دینی عنوان کرد و اذعان داشت: مجموعه شهرداری تبریز آمادگی خود را برای گسترش فعالیت های مربوط به نماز در سطح شهر تبریز اعلام می دارد.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز