لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 11 دي 1389     |     کد : 73

بیستمین نشست مشورتی کمسیون های فرهنگی اجتماعی شوراهای اسلامی شهر ها در تبریز

بیستمین نشست مشورتی کمسیون های فرهنگی اجتماعی شوراهای اسلامی شهر ها در تبریز برگزار می شود. به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، رییس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر تبریز در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: این اجلاس با حضور تمامی روسای کمیسیون های فرهنگی اجتماعی شوراهای اسلامی کلانشهر ها و مراکز استان ها روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در تبریز برگزار خواهد شد.

بیستمین نشست مشورتی کمسیون های فرهنگی اجتماعی شوراهای اسلامی شهر ها در تبریز برگزار می شود.

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز، رییس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر تبریز در جمع خبرنگاران ضمن بیان مطلب فوق گفت: این اجلاس با حضور تمامی روسای کمیسیون های فرهنگی اجتماعی شوراهای اسلامی کلانشهر ها و مراکز استان ها روزهای پنجشنبه و جمعه هفته جاری در تبریز برگزار خواهد شد.

جواد ششگلانی خاطر نشان کرد: نشست مشورتی کمسیون های فرهنگی اجتماعی شوراهای اسلامی شهر ها بصورت دوره ای و هر ماه در یکی از مراکز استانها برگزار می شود که بیستمین اجلاس نیز در شهر تبریز برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: شوراهای شهر از زمان استقرار سعی داشته اند به مسائل مردم بپردازند، لذا رسیدگی به مسائل فرهنگی در دستور کار کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر تبریز قرار گرفت و اعضای این کمسیون به پیگیری مسائل و مشکلات فرهنگی شهر پرداختند.

وی تصریح کرد: در برنامه ریزی های صورت گرفته بیشتر بحث زیر ساخت های فرهنگی و ساخت ابنیه و فرهنگسرا ها توجه شده است.

رییس کمسیون فرهنگی اجتماعی شورای اسلامی کلانشهر تبریز اذعان داشت: شهر تبریز در بعد فرهنگ با ایده آل ها خیلی فاصله دارد و وسعت شهر و نیاز های مردم بسیار فراتر از کارههای انجام شده است. بنابر این باید بیش از هر چیزی به زیر ساخت ها توجه کنیم.

وی افزود: خوشبختانه در شورای سوم مصوبات خوبی در بخش های مختلف فرهنگی و عمرانی فرهنگی داشته ایم و می توان گفت در این شورا بیش از دو دوره گذشته در این زمینه فعالیت شده است.

ششگلانی بودجه فرهنگی سال گذشته را 510 میلیارد ریال اعلام نمود و گفت: بودجه سال گذشته در چند حوزه مختلف هزینه شد که از آن جمله می توان به ساخت میادین ورزشی، ایجاد امکانات ورزش همگانی در تمامی پارک ها، احداث تجهیز کتابخانه ها و فرهنگسرا ها اشاره کرد.

وی همچنین در ادامه بودجه فرهنگی سال آینده را نیز 360میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: این رقم حدود 5 درصد بودجه کل شهرداری است که در نوبه خود بسیار خوب و قابل توجه است، زیرا در هیچ شهری این مقدار به بخش  فرهنگی بودجه تخصیص نیافته است.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز