جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399     |     کد : 6956

بزرگداشت شهدای سلامت؛

نتایج دیدارهای هفته سوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز مشخص شد + جدول و گلزنان

دیدارهای هفته سوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز به پایان رسید.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، دیدارهای هفته سوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز، بزرگداشت شهدای سلامت ظهر امروز با برگزاری دیدارهای روز دوم این هفته در سالن شهروند به پایان رسید.

در روز نخست دیدارهای این هفته شهرداری منطقه (2)، شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه، شهرداری منطقه (4) و شهرداری منطقه 3 مقابل حریفان خود به پیروزی رسیده بودند. در دیدارهای امروز نیز سازمان عمران، شهرداری منطقه (9) و شهرداری منطقه (10) مقابل حریفان خود به پیروزی رسیدند.

نتایج کامل دیدارهای هفته سوم مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز، بزرگداشت شهدای سلامت به شرح زیر است:

روز یکشنبه – 3 اسفندماه – سالن شهروند

دیدار اول: شهرداری منطقه (2) 9 – یک سازمان عون بن علی

در این بازی جابر رشتبری و سعید علیپور برای شهرداری منطقه (2) هت‌تریک کردند. فرهاد سراجیان و علی فاتح نیز به ترتیب 2 و یک گل به ثمر رساندند. در آن سوی میدان علی کاووسی یکی از گل‌های خورده را برای سازمان عون بن علی جبران کرد.

دیدار دوم: شرکت واحد اتوبوسرانی تبریز و حومه 7 – 6 شهرداری مرکز

در این دیدار هادی قهرمانی و علی کاظمی به ترتیب 3 و 2 گل برای شرکت واحد به ثمر رساندند. 2 گل دیگر این تیم نیز توسط فیروز لطفی و رحیم شیری وارد دروازه حریف شد.

برای تیم شهرداری مرکز هم سعید اصغری 3 بار گلزنی کرد. اسماعیل قربانی، سیدرضا موسوی و سامان قربانی نیز دیگر گلزنان شهرداری مرکز در این بازی بودند.

دیدار سوم: شهرداری منطقه (4) 5 – 2 سازمان آرامستان‌ها و گلزار شهدا

وحید آقامحمدی (3 گل)، علی مرادی و حامد پورسیدی گلزنان شهرداری منطقه (4) در این بازی بودند. در آن سوی میدان نیز امین شیرازه باف هر 2 گل تیم سازمان آرامستان‌ها و گلزار شهدا را به ثمر رساند.

دیدار چهارم: شهرداری منطقه (3) 4 – 3 شهرداری منطقه (6)

در این دیدار نزدیک امید اکبری (2 گل) و احد بی‌کس (2 گل) برای شهرداری منطقه (3) گلزنی کردند. اکبر علی پور، صیاد راشدی و بهروز زارع وند نیز برای شهرداری منطقه (6) گلزنی کردند اما نتوانستند مانع شکست تیمشان شوند.

روز دوشنبه – 4 اسفندماه – سالن شهروند

دیدار پنجم: سازمان عمران 4 - 3 سازمان مدیریت پسماند

گل‌های سازمان عمران در این بازی توسط سید سراج موسوی، رامین بیابانی، سعید هاشم زاده و ارسلان ملالاری به ثمر رسید. مهرداد عارفی، مهدی حسن‌پور و حسین توکلی نیز گل‌های سازمان مدیریت پسماند را به ثمر رساندند.

دیدار ششم: شهرداری منطقه (9) 6 – 4 معاونت فرهنگی و اجتماعی
هادی عربشاهی (2 گل)، رحمان کمالی (2)، بهمن صادقی و سجاد ممی زاده در این بازی برای شهرداری منطقه (9) گلزنی کردند. در آن سوی میدان گلزنی عادل حاتمی (گل) و رضا محمدی (2 گل) نتوانست مانع شکست معاونت فرهنگی و اجتماعی شود.

دیدار هفتم: شهرداری منطقه (10) 5 - 3 شهرداری منطقه (1)

برای تیم پیروز این بازی به ترتیب محمدرضا محمودی و اسماعیل مهدی زاده 3 و 2 گل به ثمر رساندند. برای شهرداری منطقه (1) نیز مجید زارع (2 گل) و جعفر زارع گلزنی کردند.

بر اساس نتایج دیدارهای این هفته، جدول رده‌بندی مسابقات فوتسال کارکنان شهرداری تبریز به شرح زیر است:


PDF چاپ چاپ