جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399     |     کد : 6955

سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز بستر ساز توسعه ورزش همگانی است

رییس هیات ورزش های همگانی استان، سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز را بسترساز مناسبی برای گسترش و بالندگی ورزش های همگانی معرفی و از تلاش این مجموعه قدردانی کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، رسول صادقی در دیدار با مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز اشاره به ظرفیت های نهادینه شده در این سازمان در خصوص ورزش های همگانی اظهار داشت: کارنامه این سازمان سرشار از درخشش های موثر است و می توان با توجه به فرصت های موجود و نیز ایده های تازه برای بوجود آوردن اتفاقات ماندگار تلاش کرد.

وی افزود: ورزش های همگانی همواره به دلیل قابل توجه بودن برای همه شهروندان از اقبال عمومی برخوردارند و می توان با استفاده از همین ظرفیت از حضور آنها نیز  برای فرهنگ سازی بیشتر بهره برد.

صادقی اظهار داشت: بسیاری از ورزش های همگانی در قالب انجمن های تخصصی فعالیت می کنند و می توان با استفاده از این ظرفیت برای همراه ساختن شهروندان کار کرد.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نیز در این دیدار، با قدردانی از همراهی هیات ورزش های همگانی استان در تعامل با سازمان، خاطر نشان کرد: شهروندان به اهمیت و غنای ورزش های همگانی واقفند و در این راستا همواره خلاقانه و همدلانه حضور دارند.

بابک دانش پناه افزود: می توان با ایجاد بسترهایی جدید و نیز برگزاری برنامه های فصلی برای ورزش های همگانی فعالیت های موثری انجام داد و از این ظرفیت برای سالم سازی محیط شهری در حوزه سلامت بهره برد.


PDF چاپ چاپ