جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399     |     کد : 6954

ارتقای سطح فعالیت‌های سازمانی با استفاده از تجربیات و پتانسیل کلانشهرها

مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بر استفاده از تجربیات و پتانسیل کلانشهرهای مختلف به منظور توسعه و ارتقای سطح کمی و کیفی فعالیت‌های این سازمان تأکید کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، صبح امروز نشست مشترک علی زارعی شکاری، کارشناس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور و دبیر کمیته ورزش کلانشهرهای کشور با بابک دانش پناه، مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد.
بابک دانش پناه، مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در این نشست با اشاره به لزوم استفاده از پتانسیل‌ها و امکانات موجود به منظور دستیابی هر چه بهتر و سریع‌تر به اهداف پیش‌بینی‌شده سازمانی و ارائه خدمات بیشتر توسط این سازمان اظهار داشت: در این راستا تلاش می‌کنیم ضمن استفاده از تجربیات گذشته، از نظرات و پیشنهادات اهالی فن و کارشناسان حوزه‌های مختلف بهره ببریم.
دانش پناه در ادامه خاطرنشان کرد: ارتباط با سایر کلانشهرها و استفاده از تجربیات آن‌ها نیز می‌تواند یاری‌رسان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در توسعه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی باشد. بر همین اساس برنامه‌ریزی‌های لازم به منظور استفاده از این تجربیات نیز صورت می‌گیرد.
لازم به ذکر است، این نشست با حضور وحید مهریان، مدیر حراست و بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز همراه بود.


PDF چاپ چاپ