جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 4 اسفند 1399     |     کد : 6953

بهره گیری از تجارب مدیران موفق در توسعه فرهنگی، اجتماعی ورزشی شهر تبریز اثربخش است

دبیر کمیته ورزش مجمع شهرداری‌های کلانشهرهای کشور با اشاره به اهمیت سوابق مدیریت موفق در زمینه فرهنگی و ورزشی، بر لزوم توسعه همکاری‌ها بین کلانشهرها و این مجموعه به منظور رفع نواقص و ایجاد ارتباط بین کلانشهرها تأکید کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، صبح امروز نشست مشترک علی زارعی شکاری، کارشناس کمیسیون فرهنگی و اجتماعی مجمع شهرداران کلانشهرهای کشور و دبیر کمیته ورزش کلانشهرهای کشور با بابک دانش پناه، مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد.
شکاری در این دیدار ضمن تبریک انتصاب مهندس دانش پناه به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در خصوص فعالیت‌ها و مأموریت‌های مجمع کلانشهرهای کشور و زیرمجموعه‌های مختلف آن توضیحاتی ارائه و بر لزوم توسعه همکاری‌ها بین دو مجموعه به منظور رفع نواقص و ایجاد ارتباط بین کلانشهرها تأکید کرد.
وی با اشاره به تجربیات مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در این مجموعه اظهار داشت: با توجه به تجربیات مهندس دانش پناه در کسوت قائم‌مقام و معاون مالی و اقتصادی این سازمان و آشنایی وی با مباحث مختلف فرهنگی، اجتماعی و ورزشی پیش‌بینی می‌شود سطح فعالیت‌های این سازمان در حوزه‌های مختلف با پیشرفت و ارتقای قابل توجه همراه باشد.
لازم به ذکر است، این نشست با حضور وحید مهریان، مدیر حراست و بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز همراه بود.


PDF چاپ چاپ