جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399     |     کد : 6951

پشتوانه سازمان، سرمایه انسانی درون مجموعه است

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز پشتوانه سرمایه انسانی غنی و بسیار متنوع این مجموعه را پشتوانه اجرایی و توفیقات اثربخش معرفی نمود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، بابک دانش پناه در دیدار با مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان خاطر نشان کرد: سازمان مجموعه ای از زبده ترین و تخصصی ترین نیروهای فرهنگی و اجتماعی و نیز ورزشی را در اختیار دارد که با همراهی این دوستان گام هایی موثر و بلند برای توسعه و بالندگی فرهنگی شهر برخواهیم داشت.

وی افزود: سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز نیز به پشتوانه همکاری های گسترده و پر بار با مجموعه اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان، در تلاش برای فراهم ساختن بستری مناسب برای شهر است تا اثرگذاری شایسته ای برای طیف های مختلف مخاطبان داشته باشد.

وی ادامه داد: با هم افزایی و تاکید بر جنبه های مشترک کار فرهنگی نیز در انتظار رخداهای نو و خلاقانه هستیم تا همه زیر چتر فرهنگ، به توسعه و بالندگی برسیم.

سیدقاسم ناظمی، مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز در این دیدار با تبریک به مناسبت انتصاب بابک دانش پناه به عنوان مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز اظهار داشت: همه ما اجزای یک پیکره فرهنگی هستیم و در صورت هماهنگ بودن و هم راستا شدن و براورده کردن نیازهای موثر، می توان نتایج آن ر به وضوح مشاهده کرد.

گفتنی است در این نشست، در خصوص اثربخشی برنامه های متنوع فرهنگی و اجتماعی بحث و تبادل نظر صورت گرفت.


PDF چاپ چاپ