جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399     |     کد : 6947

همراهی و تعامل، راهبرد تعالی و اثربخشی اقدامات در خانواده بزرگ شهرداری تبریز

در نشست مشترک مدیران عامل دو سازمان پایانه‌های مسافربری شهرداری تبریز و سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، بر جنبه‌های تعاملی این دو نهاد تأکید شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، حسین عادلی سعدآباد در دیدار با بابک دانش پناه، با اشاره به جنبه‌های مشترک کار فرهنگی میان این دو مجموعه گفت: توانمندی مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، زمینه‌های کار فرهنگی بسیاری را برای شهروندان و مجموعه شهرداری تبریز فراهم می‌کند و این بستر خوبی برای بالندگی است.

وی با تبریک انتصاب دکتر بابک دانش پناه افزود: بی‌شک توجه به جنبه‌های جدید کار فرهنگی و نیز استفاده از توان نیروهای داخل مجموعه شهرداری تبریز، می‌تواند در اثربخشی بلندمدت به رویدادهای سازمان مهم شد.

دکتر عادلی اضافه کرد: هر اندازه به نیروهای درون مجموعه و نیز توان بالقوه آن‌ها اعتماد شود، به همان اندازه ثمربخشی و افزایش کارایی و بازدهی مجموعه شهرداری تبریز مؤثر خواهد بود.

در این دیدار، بابک دانش پناه، مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ضمن قدردانی از توجه مدیران شهرداری و دکتر عادلی به توسعه فعالیت‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، ابراز امیدواری نمود شاهد همکاری گسترده میان بخش‌های مختلف شهرداری در راستای تعالی مجموعه و رضایت‌مندی شهروندان باشیم.


PDF چاپ چاپ