جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 3 اسفند 1399     |     کد : 6946

تلاش مضاعف برای بالندگی فضای فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، تلاش برای بالندگی فضای شهر، در حوزه‌های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر تبریز را گام مهمی برای جلب رضایت شهروندان محترم معرفی کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، مهندس بابک دانش پناه، در جلسه معاونان و مدیران سازمان متبوع خود، با اشاره به ظرفیت‌های نهادینه‌شده در این سازمان خاطرنشان کرد: این سازمان بی‌تردید یکی از غنی‌ترین مجموعه‌های شهرداری تبریز است و پتانسیل نهادینه‌شده در آن می‌تواند به خلق رویدادهای ماندگار فرهنگی اجتماعی و ورزشی منجر شود.

وی افزود: مخاطبان سازمان همواره منتظر رویدادهایی ماندگار و اثرگذار، هستند و کارنامه سازمان در گذشته نیز مبین این پاسخ به انتظارهاست.

دانش پناه خاطرنشان کرد: برای تحقق این موضوع لازم است همت خود را بیش از پیش افزایش دهیم و در کنار وظایف سازمانی به سمت افق‌های نو و مسائل جدید در حوزه فرهنگ‌سازی برویم.

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با تأکید بر ضرورت از تعریف عملکردهای مؤثر اظهار داشت: سازمان همواره کارنامه‌ای درخشان در این خصوص داشته و می‌تواند با توجه به سرمایه‌های اجتماعی درون مجموعه و نیز پرداختن به جنبه‌های جدید رویدادهایی ماندگار را خلق کنیم.

وی همچنین بر لزوم تمرکز بر همدلی سازمانی، رعایت نظم و توجه به مصادیق اداری برای پیشبرد هر چه بهتر امور تأکید کرد.


PDF چاپ چاپ