جستجو
 
تاریخ : شنبه 2 اسفند 1399     |     کد : 6942

رضایتمندی شهروندان، نقطه آرمانی فعالیت های سازمان

مدیرعامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، توجه به مطالبات فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهروندان و تلاش برای رضایتمندی ایشان را هدف غایی این مجموعه معرفی کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، مهندس بابک دانش پناه در نخستین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان متبوع خود، با اشاره به ظرفیت و ماموریت های سازمان خاطر نشان کرد: فعالیت سازمان با استمرار فعالیتهای ماندگار و اثربخشی در زندگی شهروندان محترم همراه خواهد بود.

وی افزود: در این میان همچنین باید به ضرورت استمرار آموزش های شهروندی و نیز توجه به توسعه و بالندگی جامعه نیز توجه داشته باشیم و تلاش خود را در این حوزه پیگیری کنیم.

دانش پناه اضافه کرد: توجه به سرمایه های فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهر و تلاش برای افزایش نقش تعاملی ایشان با سازمان در راستای خدمت رسانی فرهنگی به شهر یکی از مهمترین فعالیتهای پیش رو خواهد بود و در این راه نیازمند همراهی هنرمندان و اهالی فضل و فرهنگ و ورزشکاران و اساتید هستیم.

وی خاطر نشان کرد: سازمان به لحاظ منابع انسانی جایگاه ارزنده ای در میان شهروندان دارد و این توانمندی بالقوه برای بسط دغدغه های سازمان و اجرایی کردن آن مورد توجه قرار دارد.

دانش پناه با بیان اینکه توسعه فرهنگی جامعه نیازمند همراهی گسترده و همدلانه اجزای آن جامعه است اظهار داشت: بالندگی جامعه با توجه به زیرساخت های فرهنگی و اجتماعی آن مقدور است و در این راستا نیز ما گام هایی استوار برخواهیم داشت.

گفتنی است بابک دانش‌پناه پیش از این معاون توسعه منابع و پشتیبانی اداره کل اوقاف آذربایجان شرقی، مدیر حراست معاونت حمل و‌نقل شهرداری، معاون فنی و عمرانی شهرداری منطقه ۵ و معاون مالی و اقتصادی و همچنین قائم مقام سازمان فرهنگی، هنری و ورزشی شهرداری تبریز بوده است.


PDF چاپ چاپ