جستجو
 
تاریخ : شنبه 2 اسفند 1399     |     کد : 6939

مدیر عامل سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز منصوب شد:

تلاش همه جانبه برای شهر و شهروندان

طی حکمی از سوی شهردار تبریز، مهندس بابک دانش پناه به عنوان مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهردای تبریز منصوب شد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، مراسم تکریم و معارفه مدیرعامل جدید سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز با حضور قائم مقام شهردار تبریز، مهندس رسول موسایی و همچنین مدیران و معاونان سازمان برگزار شد.
در این جلسه مهندس موسایی، با اشاره به لزوم فرهنگ سازی در راستای انجام ماموریتهای شهری خانواده بزرگ شهرداری تبریز، خاطر نشان کرد: بخشی عمده از تمرکز شهرداری در کنار خدمت عمومی و عمرانی، توجه به موضوعات اجتماعی پیرامون شهروندان است و این همه جز با توجه و پرداخت به آموزش های شهروندی محقق نمی شود.
وی افزود: در دنیای امروز، برنامه های اجتماعی مختلفی به شهرداری ها تکلیف شده است که لازم است ما همسو با این نگاه برای توسعه و آبادانی فرهنگی شهرهایمان بکوشیم.
موسایی اظهار داشت: اقدامات برنامه ریزی شده در حوزه فرهنگی، اجتماعی و ورزشی، سرمایه گذاری برای آینده  پاست و شایسته است با نگرشی مبتنی بر نگاه اثرگذاری بلند مدت، مورد حکایت و گسترش واقع شود.
وی تاکید کرد: این سرمایه گذاری در سالها و نسل های بعد، بازتاب خود را نشان خواهد داد و ما امیدواریم که در این راستا بتوانیم با همت همه اصحاب فرهنگ و هنر و ورزش، نیز همت جمعی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، در این رستا موفق باشیم.
موسایی با اشاره به سابقه و تجربه بابک دانش پناه در بدنه شهرداری و همچنین در مجموعه سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، این انتصاب را نمود حضور نیروهای آشنا و متخصص در امر مدیریت دانست و برای ایشان و مجموعه اجرایی اقدامات فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تاکید همچنین از خدمات و کوشش های حجت الاسلام و  المسلمین احمد حمیدی که از بهمن ماه سال گذشته در راس این سازمان حضور داشتند و به شکل همزمان در جایگاه معاون فرهنگی اجتماعی شهردار، برنامه های متنوع دیگری را نیز پیگیری می کردند، قدردانی نمود.
گفتنی است مهندس بابک دانش پناه پیش از این به عنوان قائم مقام و معاون مالی اقتصادی سازمان حضور داشت.


آلبوم تصاویرتلاش همه جانبه برای شهر و شهروندان

معافه و تودیع مدیران عامل سازمان
معافه و تودیع مدیران عامل سازمان
معافه و تودیع مدیران عامل سازمان
معافه و تودیع مدیران عامل سازمان
معافه و تودیع مدیران عامل سازمان
معافه و تودیع مدیران عامل سازمان
PDF چاپ چاپ