سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 29 بهمن 1399     |     کد : 6927

نشاط و شادابی شهروندان ورزشکار در جامعه منعکس می‌شود

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: نشاط و شادابی شهروندان ورزشکار در وهله اول در تمام اعضای خانواده و سپس در تمام شهروندان منعکس‌شده و تأثیر مثبت می‌گذارد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، مراسم اختتامیه و اهدای جوایز ویژه‌برنامه‌های پویش "همه برای تندرستی" که به مناسبت دهه مبارک فجر و چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی برگزار شده بود، صبح امروز در پارک یاس برگزار شد.
بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در این مراسم اظهار داشت: اینکه در رده‌های مختلف سنی این رسالت، ارزش و احترام را برای روح و جسم خود قائل هستند که همیشه با فعالیت و تحرک جسمانی مناسب می‌خواهند شادابی و نشاط خودشان را حفظ کرده و ارتقا بخشند.
 وی افزود: طبیعتاً این نشاط و شادابی در وهله اول در تمام اعضای خانواده و سپس در تمام شهروندان منعکس‌شده و تأثیر مثبت می‌گذارد چرا که یک انسان شاداب با دیگران در ارتباط و تعامل بوده و انرژی مثبت را به آن‌ها منتقل می‌کند.
عبدی با اشاره به حضور گروه‌های مختلف ورزشی در پویش همه برای تندرستی و استقبال صورت گرفته از این طرح خاطرنشان کرد: امیدواریم بتوانیم با ایجاد ارتباط مناسب میان این گروه‌ها و اقشار مختلف شهروندان و با انرژی مثبتی از هم می‌گیریم، به افزایش نشاط و شادابی اجتماعی کمک کنیم.
معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی در خصوص برگزاری مراسم امروز گفت: این مراسم به منظور تجلیل از پیشگامان و پیشکسوتان شهر تبریز بر پا شد تا نشان دهیم که ارزش و قدر فعالیت‌های مثبت شهروندان تبریزی را می‌دانیم.
وی ادامه داد: در هر زمان تلاش می‌کنیم با تمام توان در خدمت ورزش و ورزشکاران عزیزمان باشیم. برنامه‌های مختلفی به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار شد که از جمله آن‌ها می‌توان به برگزاری همایش کوه‌پیمایی در تفرجگاه عون بن علی و برگزاری مسابقات مختلف ورزشی در برخی از پارک‌های سطح شهر اشاره کرد که امروز جوایز نفرات برتر در این برنامه‌های ورزشی اهدا شد.
عبدی در پایان ضمن قدردانی از رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و دیگر حامیان ورزش همگانی در تبریز گفت: در روزهای مبارک و ارزشمندی قرار داریم. دهه مبارک فجر که به پایان رسیده و در آستانه سالروز قیام تاریخی مردم تبریز هستیم. 29 بهمن برای تک‌تک ما نماد غیرت انقلابی و شور حسینی است.
لازم به ذکر است، این مراسم با حضور حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و بابک دانش پناه قائم‌مقام و معاون مالی و اقتصادی این سازمان، میرعلی اصغر نساج، شهردار منطقه 5 و حبیب مقصودی، مدیر اداره ورزش و جوانان تبریز، برگزار شد.


PDF چاپ چاپ