سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 25 بهمن 1399     |     کد : 6906

همراهی اهالی فرهنگ، زمینه ساز برگزاری هر چه موفق تر جایزه کتاب سال تبریز

پنجمین جایزه ملی کتاب سال تبریز با همراهی اهالی فرهنگ برگزار می شود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، جلسه هم اندیشی و تبادل نظر پنجمین جایزه ملی کتاب سال تبریز برگزار شد.
در این جلسه ناشران تبریزی با نماینده هیات علمی جایزه ملی کتاب سال تبریز به بحث و تبادل نظر پرداختند. گفتگو در خصوص آخرین مسائل مرتبط با حوزه کتاب، نحوه بررسی و داوری آثار ارسالی به دبیرخانه، و مسائل پیش روی ناشران از جمله مباحث این نشست صمیمی بود.
حجت السلام و المسلمین حمیدی، در این نشست با اشاره به تلاشهای انجام شده در خصوص جایزه کتاب سال گفت: عرصه فرهنگ از میان سطور کتابها متولد شده و بالندگی این اقدام فرهنگی با همراهی تمامی دلسوزان حوزه کتاب محقق می شود تا شاهد رشد و توسعه شهرمان با این صبغه فرهنگی و علمی باشیم.
معاون شهردار و رئیس سازمان ضمن قدردانی از همراهی ناشران تبریزی، آنان را پیشگامان بی ادعای عرصه علم و فرهنگ خواند و بر اثرگذاری ایشان در رشد فضای مطالعه تاکید نمود.
در این نشست تعدادی از ناشران کتاب با بیان برخی دیدگاهها، چالش های پیش روی حوزه چاپ و نشر را عنوان کردند و آمادگی خود را برای هرچه بهتر برگزار شدن جایزه ملی کتاب سال تبریز اعلام نمودند.
گفتنی است پنجمین جایزه ملی کتاب سال تبریز، اردیبهشت ماه سال آتی توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کلانشهر تبریز برگزار خواهد شد و در نهایت آثار برگزیده اهالی قلم شهر یا کتابهایی با موضوع شهر تبریز معرفی خواهند شد.


PDF چاپ چاپ