سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 5 بهمن 1399     |     کد : 6818

عبدی: به دنبال شناسنامه دار کردن ایستگاه های ورزشی هستیم

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: شناسنامه‌دار کردن ایستگاه‌های ورزشی از جمله طرح‌هایی است که در حال پیگیری آن هستیم. با این طرح می‌توان ضمن شناسایی ایستگاه‌های ورزشی، آن‌ها را به منظور استفاده هر چه بهتر و بیشتر همشهریان عزیز تجهیز کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، نشست هم‌اندیشی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با رئیس و مسئولان هیئت ورزش همگانی آذربایجان شرقی و تبریز برگزار شد.

بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز  در این جلسه با اشاره به اقدامات صورت گرفته از سوی این سازمان برای توسعه ورزش همگانی در دوره شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: در سال‌های گذشته طرح‌های مختلفی برای توسعه ورزش همگانی در نظر داشتیم که در کنار برنامه‌های مختلف مناسبتی، تأثیر بسزایی در شورونشاط اجتماعی و ارتقای سطح سلامتی همشهریان داشت.

وی ادامه داد: در حال حاضر دو پیش "همه برای تندرستی" و "تکنیکی شو" را برگزار می‌کنیم تا با استفاده از پتانسیل‌های فضای مجازی، کمبود و فقر فعالیت‌های ورزشی در دوره شیوع ویروس کرونا را جبران کنیم. با این پویش‌ها، همشهریان عزیزمان هم در فعالیت‌های ورزشی حضور دارند و هم طی رقابتی سالم از جوایز مختلف بهره‌مند می‌شوند.

عبدی در پایان با اشاره به پیش‌بینی‌های صورت گرفته برای توسعه زیرساخت‌های ورزش همگانی گفت: شناسنامه‌دار کردن ایستگاه‌های ورزشی از جمله طرح‌هایی است که در حال پیگیری آن هستیم. با این طرح می‌توان ضمن شناسایی ایستگاه‌های ورزشی، آن‌ها را به منظور استفاده هر چه بهتر و بیشتر همشهریان عزیز تجهیز کرد.


PDF چاپ چاپ