سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 5 بهمن 1399     |     کد : 6817

رئیس هیئت ورزش همگانی استان: از اقدامات شهرداری تبریز در توسعه ورزش همگانی قدردانی می کنم

رئیس هیئت ورزش همگانی آذربایجان شرقی گفت: حمایت از ورزشکاران، تجهیز پارک‌ها، ایجاد ایستگاه‌های ورزشی، برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های مختلف ورزشی و ... از جمله اقدامات شهرداری تبریز در راستای توسعه ورزش همگانی است که جای قدردانی دارد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، نشست هم‌اندیشی معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با رئیس و مسئولان هیئت ورزش همگانی آذربایجان شرقی و تبریز برگزار شد.

رسول صادقی، رئیس هیئت ورزش همگانی آذربایجان شرقی  در این جلسه با اشاره به فعالیت‌های شهرداری تبریز در عرصه ورزش همگانی اظهار داشت: آذربایجان شرقی و تبریز پیشرو در حوزه ورزش همگانی هستند. امروز حدود 60 کمیته فعال در ورزش همگانی داریم که نشان‌دهنده پتانسیل عظیم در این حوزه است.

وی افزود: حمایت از ورزشکاران، تجهیز پارک‌ها، ایجاد ایستگاه‌های ورزشی، برنامه‌ریزی و اجرای طرح‌های مختلف ورزشی و ... از جمله اقدامات شهرداری تبریز در راستای توسعه ورزش همگانی است که جای قدردانی دارد. برای تداوم موفقیت‌آمیز این روند نیازمند هم‌اندیشی و همکاری با همدیگر هستیم.

صادقی در پایان معرفی رشته‌ها و پیش‌بینی برای اجرای طرح‌های مختلف ورزشی را در کنار توسعه زیرساخت‌ها از جمله راه‌های مؤثر در توسعه ورزش همگانی عنوان کرد.


PDF چاپ چاپ