سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399     |     کد : 6811

جشنواره بزرگ "تکنیکی شو" برگزار می‌شود

جشنواره بزرگ "تکنیکی شو" در دو بخش آقایان و بانوان در رده سنی برگزار می‌شود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، جشنواره بزرگ "تکنیکی شو" در راستای انجام رسالت ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز مبنی بر گسترش ورزش همگانی با هدف ایجاد رقابت و استعدادیابی ورزشی در میان اقشار مختلف همشهریان برگزار می‌شود.

از دیگر اهداف برگزاری این جشنواره می‌توان به ارتقای سطح ارتباط با همشهریان، غنی‌سازی اوقات فراغت و ایجاد شورونشاط اجتماعی در دوران کرونایی اشاره کرد.

این طرح تا 20 اسفندماه سال جاری ادامه خواهد داشت. علاقه‌مندان جهت شرکت در این جشنواره لازم است فیلم‌های مربوطه را با توجه به بخش بانوان و آقایان به آی‌دی‌های زیر ارسال کنند.
Technique_showTBZ1 بانوان
 Technique_showTBZ2 آقایان

شرایط مسابقه:

این مسابقه مهیج در رده سنی آزاد و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار خواهد شد که علاقه‌مندان ضمن رعایت پروتکل‌های بهداشتی به منظور مقابله با شیوع ویروس کرونا می‌توانند ویدیوهای خود را از با مشخصات فردی (نام و نام خانوادگی، کد ملی، تاریخ تولد و شماره تماس) به آدرس‌های اعلامی ارسال نمایند.

از میان ویدئوهای ارسالی 8 نفر از شرکت‌کنندگان به انتخاب داوران و 2 نفر با رأی مردمی انتخاب می‌شوند تا در مرحله فینال که با حضور 10 شرکت‌کننده برگزار می‌شود، حضور داشته باشند.
ویدئوهای ارسالی باید جدید بوده و در شرایطی غیر از شرایط مسابقه ضبط شود. همچنین فیلم‌برداری به‌صورت افقی انجام‌گرفته و غیر از صدای شرکت‌کننده صدای دیگری در فیلم ضبط‌شده وجود نداشته نباشد.

حداقل زمان فیلم ارسالی ۳۰ ثانیه و حداکثر آن یک دقیقه است. ویدئوی ارسالی هیچ‌گونه ویرایش و نوشته‌ای نداشته باشد و تمام محیط اجرای تکنیک را در برگیرد.

فیلم‌های ارسالی در بخش بانوان باید همراه با پوشش و حجاب باشد.

ویدئوهای ارسالی باید حجم کمی داشته باشد.


PDF چاپ چاپ