سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 2 بهمن 1399     |     کد : 6810

به مناسبت دهه مبارک فجر؛

بیگ نژاد: مسابقات ورزشی بانوان کارمند شهرداری تبریز برگزار می‌شود

مدیر امور ورزش بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: به مناسبت فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر، مسابقات ورزشی بانوان کارمند شهرداری در رشته‌های مختلف ورزشی برگزار می‌شود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، لیلا بیگ نژاد، مدیر امور بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره به فرارسیدن ایام دهه مبارک فجر اظهار داشت: مسابقات ورزشی ویژه بانوان به مناسبت فرارسیدن دهه مبارک فجر با مشارکت سازمان، حوزه خواهران بسیج شهرداری و هیئت ورزش همگانی تبریز در 7 رشته ورزشی برگزار می‌شود.

وی افزود: شیوع ویروس کرونا مشکلات مختلفی برای مردم جهان به وجود آورده اما ورزش با رعایت پروتکل‌ها و مسائل بهداشتی می‌تواند کمک شایانی به ارتقای سطح سلامتی و مقاومت در مقابل این بیماری داشته باشد. از سوی دیگر ورزش موجب ایجاد شورونشاط بیشتر می‌شود. بر همین اساس این مسابقات برنامه‌ریزی ‌شده است.

مدیر امور بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: این مسابقات ویژه کارمندان شهرداری تبریز بوده و سازمان‌ها و مناطق شهرداری تبریز تا 6 بهمن‌ماه فرصت دارند تا لیست اسامی شرکت‌کنندگان در این رقابت‌ها را به امور بانوان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ارائه نمایند. علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند با شماره تلفن 34423209 تماس حاصل فرمایند.

بیگ نژاد در پایان گفت: علاوه بر این مسابقات که به مناسبت دهه مبارک فجر برگزار می‌شود، برنامه‌های ورزشی مختلفی پیش‌بینی شده است که با مساعد شدن شرایط، طبق برنامه برگزار خواهند شد.


PDF چاپ چاپ