سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 1 بهمن 1399     |     کد : 6808

مدیر و سرمربی آکادمی تکواندو شهرداری تبریز:

حضور اعضای آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در لیگ برتر حاصل استعدادیابی و تلاش مستمر است

حامد جعفری، مدیر و سرمربی آکادمی تکواندو شهرداری تبریز از حضور 8 نفر از اعضای این آکادمی در مسابقات لیگ برتر و دسته یک بزرگسالان و لیگ برتر نوجوانان خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز، مدیر آکادمی تکواندو شهرداری تبریز با اشاره به فعالیت این آکادمی در دوره شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: علی‌رغم تمام مشکلاتی که به خاطر شیوع ویروس کرونا ایجاد شد، تمام تلاشمان را کردیم تا تمرینات ورزشکاران و اعضای آکادمی تعطیل نشود. بر همین اساس با برگزاری تمرینات در فضای باز یا خانه، اجازه ندادیم ورزش تعطیل شود تا اینکه توانستیم این بچه‌ها که محصولات ورزشی آکادمی شهرداری تبریز هستند را به جایگاه بالایی برسانیم. تمرینات ما در این مدت به صورت مرتب برگزار شده و برخی از برنامه های تمرینی را برای ساعت 6:30 صبح تنظیم کردیم.

جعفری افزود: نونهالان و نوجوانان تبریزی که استعدادیابی کرده بودیم امروز به لیگ‌های برتر و دسته یک بزرگسالان و لیگ برتر نوجوانان راه‌یافته و در قالب تیم‌های مختلف در مسابقات شرکت کردند. طی سالیان گذشته غیر از آکادمی تکواندو شهرداری تبریز هیچ یک از باشگاه‌های تبریزی در لیگ برتر نماینده نداشته اما امسال شاهد حضور تعداد قابل توجهی از اعضای آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در سطح نخست مسابقات کشور هستیم.

مدیر و سرمربی آکادمی تکواندو شهرداری تبریز ادامه داد: این هم در سایه حمایت عزیزانمان است که اجازه ندادند تکواندو که ما آن را به ورزش همگانی تبدیل کرده‌ایم، تعطیل شود. با این همگانی کردن، توانستیم استعدادهای مختلف را شناسایی کرده و با برنامه‌ریزی‌های مناسب، آن‌ها را به سطح مناسبی برسانیم.

جعفری با اشاره به بازیکنانی که موفق به حضور در مسابقات سطح اول کشور شده‌اند، خاطرنشان کرد: سهیل ابوالقاسم پور، امیررضا صفرخانلو، امیرحسین بزرگی، فرشاد عبادزاده، میلاد رفعتی و میلاد صادقی بازیکنانی هستند که در لیگ برتر و لیگ دسته یک بزرگسالان به تیم‌های مختلف پیوستند.

وی ادامه داد: پویا مرامی و فرزاد عبادزاده نیز در لیگ برتر نوجوانان حضور داشته و به یکی از قدرتمندترین تیم‌های این مسابقات اضافه شدند. بدین ترتیب 8 نفر از محصولات آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در مسابقات سطح اول کشوری حضور پیدا کردند که این موضوع افتخار بزرگی است.

مدیر و سرمربی آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در خصوص حمایت‌های صورت گرفته از این آکادمی اظهار داشت: مشکلات زیادی برای رسیدن به این نتایج داشته‌ایم اما باید از سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز و مدیران عزیز این مجموعه قدردانی کنم که فضای مناسبی را به صورت تخصصی در اختیار آکادمی تکواندو قرار داده و با حمایت‌های خود اجازه ندادند حاشیه‌ها موجب توقف در روند رو به رشد این رشته ورزشی شود. این موضوع باعث شد با تمرکز بیشتر روی مدیریت، استعدادیابی و پرورش آنها برنامه‌ریزی کنیم.

جعفری در پایان گفت: امسال بچه‌هایی که از آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در قالب تیم‌های خود به میدان رفتند، توانستند تمام بازی‌هایشان را با برد پشت سر بگذارند. حتی آن‌ها توانستند از قهرمانان ملی را شکست داده یا با اختلاف 20 امتیاز به برد برسند که نتیجه قابل توجهی است.


PDF چاپ چاپ