سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 1 بهمن 1399     |     کد : 6807

حضور اعضای آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در تیم ملی، چشم انداز قابل تحقق

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز گفت: نتایج کسب شده اعضای آکادمی تکواندو نشان داد راه انتخاب شده برای این آکادمی درست بوده و با ادامه این راه می‌توانیم به حضور استعدادهای تبریزی در تیم‌های ملی تکواندو امیدوار باشیم.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با اشاره حضور اعضای آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در سطح مسابقات لیگ برتر و دسته یک بزرگسالان و لیگ برتر نوجوانان اظهار داشت: این موضوع باعث افتخار است که آکادمی تکواندو شهرداری تبریز توانسته با استعدادیابی و پرورش آن‌ها، بعد از سال‌ها تکواندوکاران تبریزی را به سطح نخست مسابقات کشور برساند.

وی با اشاره به عملکرد قابل‌توجه اعضای آکادمی تکواندو شهرداری تبریز در قالب تیم‌های مختلف لیگ برتر تکواندو بزرگسالان افزود: نتایج کسب شده توسط این ورزشکاران نشان داد راه انتخاب شده برای آکادمی تخصصی تکواندو درست بوده و با ادامه این راه می‌توانیم به حضور استعدادهای تبریزی در تیم‌های ملی تکواندو امیدوار باشیم.

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: البته این نتایج هم دور از انتظار نبود چراکه با حمایت مسئولان، تلاش و برنامه‌ریزی مستمر و حضور آقای حامد جعفری، مربی با تجربه تیم ملی به عنوان مدیر و سرمربی آکادمی تخصصی تکواندو شهرداری تبریز، ورزش تکواندو به نوعی همگانی شده و استعدادهای خوبی از این راه شناسایی شدند. بر همین اساس فعالیت این آکادمی به صورت تخصصی ادامه خواهد داشت تا به اهداف پیش‌بینی شده دست پبیدا کنیم.

وی در پایان گفت: لازم به ذکر است که آکادمی تخصصی تکواندو شهرداری تبریز در دو حوزه آقایان و بانوان فعالیت دارد که برنامه های تمرینی و استعدادیابی آن در فضایی مجزا و زیر نظر مربیان توانمند انجام می شود.


PDF چاپ چاپ