جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 11 دي 1399     |     کد : 6762

طوفان توئیتری، آقای دبیر کل را به چالش میکشد

همزمان با سالروز شهادت مظلومانه و در ساعت ترور ناجوانمرانه شهید قاسم سلیمانی، طوفان توئیتری کاربران مجازی در تبریز، دبیرکل سازمان ملل متحد را به چالش خواهد کشید.

به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، شهادت حاج قاسم سلیمانی یکی از غیرقانونی ترین و غیرانسانی ترین اقدامات دولت آمریکا در سال گذشته بود و سکوت سوال برانگیز دبیرکل در این خصوص باعث شده است که بسیاری از مخاطبان و کاربران فضای مجازی بخواهند در این خصوص، ایشان را به موضع گیری مشخص وادار کنند.
 آنچه مسلم است این اقدام تروریستی است و با توجه به محکوم بودن هر نوع اقدام تروریستی به خصوص در سطح دولت ها، این اقدام لزوماً باید در سطح سازمان های جهانی محکوم می شد.
این گزارش حاکی از آن است که طوفان مجازی در ساعت 1:21 دقیقه بامداد روز سیزدهم دی ماه، تصویر حاج قاسم سلیمانی را به دایرکت آقای آنتونیو گوترش، در شکه های مجازی اعم از اینستاگرام و توئیتر ارسال خواهد شد.
این اقدام همچنین در بخش جنبی خود شاهد بارگذاری تصویر شهید قاسم سلیمانی در شبکه های مجازی خواهد بود و  از همه شهروندان می خواهیم که در این حرکت جمعی حضور داشته باشند.


PDF چاپ چاپ