جستجو
 
تاریخ : پنجشنبه 11 دي 1399     |     کد : 6758

پیام رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز به مناسبت روز ملی رشت

رییس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز در پیامی به همتای خود در شهر رشت، پیام تبریکی به همین مناسبت، صادر کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز، در این پیام با یادآور شدن روز ملی رشت این روز را به حمیدرضا محمدی، تبریک گفت.

به نام حضرت دوست

رئیس محترم سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری کلانشهر رشت
سرور ارجمند جناب آقای حمیدرضا محمدی


با تقدیم سلام و تهیات

پهنه خوش نقش ایران ، در کرانه های شمالی خویش سرزمینی دارد به سبزی همیشه بهار که این اقلیم سبز در خلق و مسلک مردمان پاک آن دیار متجلی و منعکس گشته است.
صحبت از گیلان است ؛ آن ‌خاک با صفا به محوریت شهری به زیبائی و دلربائی رشت که جای جایِ حیاتش سرشار از افتخار و یادگاری از فرخندگی است.
خطه رشت ، در تاریخ سرافراز خود صحنه تاثیرات مبارکی بوده است که در بزنگاه های حساس ، نجاتبخش وطن شده و رهایی را برای ایران به ارمغان آورده است.
جنبش جنگل ، انقلاب مشروطه و انقلاب اسلامی ایران دقیقه هایی در تاریخ معاصر ایران هستند که مردم رشید رشت ،  با نقش آفرینی حیاتی، شعور سبز خود را در معیّت درک و  فرهیختگی به بهترین وجه در سینه تاریخ ثبت کرده اند.
یادگاران آن خطه از میرزا کوچک خان تا محمد معین حافظان سینه چاک تمامیت اسلامی و ایرانی در صحنه جهاد عملی و علمی بوده اند.
اینجانب در التزام ارادتی خالصانه " روز رشت " را محضر جنابعالی و مردم پاک آن دیار تبریک‌عرض نموده ، مراتب کمال ادب و تکریم قلبی خود و مردم تبریز را تقدیم پیشگاه باصفای آن محفل مهر پرور می کنم.
دوام عزت و سرافرازی شما را از درگاه ایزد منان مسالت می نمایم.


احمد حمیدی 
معاون شهردار و رئیس سازمان 


PDF چاپ چاپ