سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 6 دي 1399     |     کد : 6740

جشنواره تجلیل از قهرمانان ورزشی شهرداری تبریز برگزار می‌شود

با هدف تشویق و ارج نهی ورزشکاران، جشنواره تجلیل از قهرمانان ورزشی شهرداری تبریز برگزار می‌شود.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی با اعلام این خبر افزود: حمایت از ورزشکاران در خانواده شهرداری از اولویت‌های سازمان است و کارکنان شهرداری تبریز در این راستا مورد تشویق قرار می‌گیرند.

رئیس سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز تصریح کرد: امر ورزش در میان کارکنان خدوم شهرداری تبریز جایگاه خاصی دارد و وجود قهرمانانی در سطح ملی و جهانی نشان از این واقعیت دارد. لذا بر آن شدیم تا با حمایت و تجلیل از این کارکنان به رونق بیشتر ورزش حرفه‌ای در میان کارکنان و خانواده‌های محترمشان کمک کنیم.

وی ادامه داد: سازمان در ایام کرونایی با برنامه‌ریزی دقیق حداکثر تلاش خود را برای ادامه کار سالن‌های ورزشی با رعایت پروتکل‌های بهداشتی و همچنین برنامه‌هایی مانند "همه برای تندرستی" و "ورزش در خانه" بکار برد تا امر ورزش که تقویت‌کننده سیستم ایمنی بدن است تعطیل نشود.

معاون فرهنگی شهردار در خاتمه گفت: نباید ورزش را که به عنوان سرچشمه سلامتی فرد است تعطیل کرد و هدف ما از چنینی برنامه‌هایی حمایت بیشتر ورزش در بین اقشار جامعه است.

گفتنی است کارمندان محترم شهرداری تبریز که حائز رتبه‌های ملی، آسیائی و جهانی شده‌اند باید مدارک خود را برای دریافت جوایز به آقای احد بجانی مسئول این جشنواره مستقر در سازمان تحویل دهند.


PDF چاپ چاپ