جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 30 مهر 1399     |     کد : 6509

تولید فایل صوتی منظومه حیدربابایه سلام

معاون فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز از تولید فایل صوتی منظومه حیدر بابایه سلام به منظور به کار گیری منظومه حیدربابایه سلام در تولید آثار هنری توسط کودکان و نوجوانان خبر داد.

حجت الاسلام  والمسلمین احمد حمیدی با اعلام این خبر گفت: معاونت فرهنگی واجتماعی شهرداری تبریز  جشنواره و مسابقه نقاشی کودکان ونوجوانان با موضوع منظومه درخشان حیدربابایه سلام استاد شهریار  را به عنوان یکی از  برنامه های جنبی  کنگره ملی  بزرگداشت ادبی استاد شهریاربرگزار میکند.
وی  ، آشنائی کودکان و نوجوانان با آثار شاخص فرهنگی و فرهنگ غنی بومی و  معرفی و بسط فرهنگ فولکلور آذربایجان را  از مهمترین اهداف طرح برگزاری جشنواره ومسابقه نقاشی کودکان و نوجوانان با الهام از منظومه حیدربابایه سلام استاد شهریار  عنوان کرد.
حجت الاسلام والمسلمین حمیدی ی با اشازه به اینکه  این مسابقه در 3 رده سنی رده سنی 5 تا 7 سال، 8 تا 10 سال و 11 تا 14 سال برگزار خواهد شدافزود به نفرات اول تا سوم هر گروه سنی جوایز ارزنده ای اهدا و به نفرات چهارم تا دهم هدایایی از سوی دبیرخانه جنشواره تقدیم خواهد شد.
معاون فرهنگی واجتماعی شهر دار تبریز   با دعوت از همه علاقمندان استاد شهریار و فرهنگ فولکلور آذربایجان جهت  انتقال مفاهیم و مضامین و تصویرهای ناب این منظومه سترگ ادبی به کودکان و نوجوانان  اظهار امیدواری کرد : این جشنواره مورد استقبال خانواده ها وکودکان ونوجوانان قرار گیرد.
جهت دانلود فایل صوتی منظومه حیدر بابایه  سلام  اینجا   کلیک فرمایید.
 


PDF چاپ چاپ