جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 30 مهر 1399     |     کد : 6508

مهلت ارسال مقالات به کنگره استاد شهریار تمدید شد

دبیر علمی کنگره ملی «شعر و ادب ایران؛ بزرگداشت استاد سید محمد حسین شهریار» از تمدید مهلت ارسال مقالات و برگزاری همایش بدلیل درخواست فعالان ادبی و فرهنگی در شرایط حاضر خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، دکتر باقر صدری نیا، دبیر علمی کنگره ملی «شعر و ادب ایران؛ بزرگداشت استاد سید محمد حسین شهریار» از تمدید مهلت ارسال مقالات و برگزاری همایش بدلیل شیوع بیماری کرونا خبر داد .
وی در گفتگو با واحد خبر سازمان تصریح کرد: در حال حاضر متاسفانه شرایط بهداشتی جامعه به گونه ای است که امکان برگزاری هرگونه تجمعی عملا غیر ممکن است و بدین لحاظ ناگزیر از به تعویق انداختن برگزاری این کنگره هستیم.
دبیر علمی کنگره بزرگداشت شهریار افزود: تاکنون با همکاری بسیار خوبی از طرف اساتید و دانشگاه های سراسر کشور مواجه بوده ایم و با توجه به لزوم برگزاری هرچه با شکوه تر این کنگره، بر آن شدیم تا این رویداد را تا برطرف شدن شرایط بهداشتی فعلی به تعویق اندازیم لذا مهلت ارسال آثار و مقالات را نیز تا پایان آذر ماه تمدید کردیم.
دکتر صدری نیا در خاتمه از دست اندرکاران برگزاری این کنگره که در ابعاد ملی برگزار می شود تقدیر کرد و گقت: این رویداد و برنامه های جنبی آن متضمن یک حرکت بزرگ فرهنگی و ادبی است که شهرداری تبریز مبدع آن بوده و باید برای برگزاری هرچه با شکوه تر آن کوشا باشیم.
گفتنی است پیش از این، کنگره ملی «شعر و ادب ایران؛ بزرگداشت استاد سید محمد حسین شهریار»  با انتشار فراخوانی از فرهنگ دوستان و اهالی ادبیات و پژوهش برای شرکت در بخش علمی این کنگره دعوت کرده بود.


PDF چاپ چاپ