جستجو
 
تاریخ : شنبه 26 مهر 1399     |     کد : 6494

ربیع الاول؛ استمرار فعالیت های فرهنگی سازمان

در ماه با تمام توان به استمرار طراحی و اجرای برنامه های مختلف در راستای خدمتگزاری بی منت و رسالت فرهنگی خواهیم پرداخت.

روزهای پایانی ماه صفر بار حزن امت اسلام به اوج می رسد و عزایی که با بزرگداشت شهادت حضرت سید الشهداء در ماه محرم برپا گشته بود در این روزها به واسطه رحلت حضرت رسول اکرم (ص) و شهادت حضرت علی بن موسی الرضا ( ع ) ندای سوگ مسلمین را به عرش می رساند . به راستی ماه های محرم و صفر دو اقیانوس بهم پیوسته عشق و معرفت الهی هستند که ندای روحبخش اسلام را زنده و پویا نگه داشته اند . 
ایام رحلت فخر عالم امکان، پیامبر رحمت،  حضرت محمد مصطفی (ص ) و همچنین شهادت امام رئوفان ، حضرت علی بن موسی الرضا (ع ) تسلیت و تعزیت عرض نموده و امید آن داریم تا ثواب سوگواری این دو ماه شریف را توشه آخرت ما و همه مسلمین جهان قرار دهد.
ماه ربیع الاول در پیش است. این ماه همانگونه كه از اسم آن پیداست بهار ماه ها مى باشد و آثار رحمت خداوند در آن هویداست. میلاد مسعود حضرت رسول اکرم (صلى الله علیه و آله و سلم ) در این ماه قرار دارد و برکت سوگواری اولیاء الله در ماه های محرم و صفردر این ماه متجلی شده است .
سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز آنچنان که در ایام محرم و صفر به برگزاری برنامه های گوناگون سوگواری و همچنین برنامه هایی چون کنگره شهریار، گرامیداشت هفته دفاع مقدس، جشنواره کتاب و جز آن با لحاظ مقارنت با عزای حسینی و شرایط ویژه بهداشتی به جهت شیوع بیماری کرونا پرداخت ، همچنان با تمام توان به استمرار طراحی و اجرای برنامه های مختلف در راستای خدمتگزاری بی منت و رسالت فرهنگی خود می پردازد.
امید آن داریم تا نیت ما در اجرای ماموریت های فرهنگی و اجتماعی و ورزشی کماکان با همراهی بی شائبه و بزرگواری همشهریان عزیز به نقطه بایسته خود برسد و اشتیاق خدمتگزاران شهروندان در این مجموعه به برکت دعای خیر حضرتش به شکوفایی دو چندان برسد.


امور ارتباطات و روابط عمومی سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز


PDF چاپ چاپ