جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 20 مهر 1399     |     کد : 6469

رویکردمان توجه به ورزش پایه و استعدادیابی است

معاون تربیت‌بدنی سپاه تبریز با اشاره به فعالیت‌های صورت گرفته برای رشد و پیشرفت ورزش در سطح جامعه، رویکرد این مجموعه را توجه به ورزش پایه و استعدادیابی عنوان کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با هیئت والیبال شهرستان تبریز امضا شد.
طی این تفاهم‌نامه مقرر شد در راستای همگانی کردن ورزش، همکاری و هم‌افزایی لازم به منظور توسعه رشته ورزشی والیبال در محلات و همچنین سطح پایه صورت گیرد.
یاسر نجف زاده، معاون تربیت‌بدنی سپاه تبریز هم در این نشست با اشاره به پتانسیل‌های موجود و لزوم هم‌افزایی بین دستگاه‌های مختلف اظهار داشت: هم‌افزایی بین دستگاه‌های مختلف موجب انرژی بیشتر و کسب نتیجه بهتر خواهد بود. هر چقدر که به صورت جزیره‌ای عمل کنیم، پیشرفت چندانی نخواهیم داشت اما با همکاری و هم‌افزایی می‌توانیم شاهد رشد بیش از پیش در توسعه ورزش باشیم.
وی ادامه داد: سعی ما در تربیت‌بدنی سپاه تبریز این است که به صورت علمی وارد موضوع ورزش شویم که خوشبختانه تاکنون نیز موفقیت‌آمیز بوده و فعالیت‌های خوبی انجام شده است. در حال حاضر نیز به دنبال تداوم فعالیت‌های گذشته و توسعه اقدامات صورت گرفته هستیم.
نجف زاده افزود: نزدیک به 290 مسئول تربیت‌بدنی در پایگاه‌ها و 37 مسئول تربیت‌بدنی در حوزه‌های بسیج شهر تبریز فعالیت می‌کنند. با توجه به آمار موجود، نسل جوان زیادی در این پایگاه و حوزه‌ها حضور دارند که لازم است از پتانسیل این استعداد و نیروی انسانی به بهترین نحو در توسعه ورزشی بهره‌مند شویم تا جامعه‌ای پویا و شاداب داشته باشیم.
معاون تربیت‌بدنی سپاه تبریز در پایان گفت: موضوع تیم داری در رشته‌های مختلف یکی از برنامه‌های آتی ما است اما رویکردمان توجه به ورزش پایه و استعدادیابی است تا با شناسایی و بسترسازی برای رشد این استعدادها، به پیشرفت ورزش در شهر و استان کمک کنیم.
بیشتر بخوانید:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی: برای توسعه ورزش محلات و همگانی کردن ورزش تلاش می کنیم
با همکاری و هم‌افزایی به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم
حمایت‌های شهرداری باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران بوده است
 


PDF چاپ چاپ