جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 20 مهر 1399     |     کد : 6466

حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی:

برای توسعه ورزش محلات و همگانی کردن ورزش تلاش می کنیم

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در جلسه امضا تفاهم‌نامه با هیئت والیبال شهرستان تبریز از تلاش این مجموعه برای توسعه ورزش در سطح محلات و همگانی کردن ورزش خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با هیئت والیبال شهرستان تبریز امضا شد.
طی این تفاهم‌نامه مقرر شد در راستای همگانی کردن ورزش، همکاری و هم‌افزایی لازم به منظور توسعه رشته ورزشی والیبال در محلات و همچنین سطح پایه صورت گیرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ضمن قدردانی از تلاش‌های صورت گرفته توسط هیئت والیبال شهرستان تبریز در راستای ایجاد شورونشاط اجتماعی در میان جوانان اظهار داشت: ورود شهرداری به ورزش با توجه به امکانات موجود اقدامی مبارک بوده و نشان‌دهنده ارائه خدمات برای اقشار مختلف همشهریان است.
وی با اشاره به لزوم توجه به ورزش محلات خاطرنشان کرد: تلاشمان این است که ورزش و برنامه‌های مختلف را به سمت محلات مختلف شهر به خصوص محلات کم برخوردار ببریم که امکانات زیادی ندارند اما استعدادهای ناب و خاصی در آن‌ها نهفته است. بر همین اساس با استفاده از تمام پتانسیل‌ها به دنبال ارائه خدمات به همشهریان عزیزمان هستیم.
رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز ادامه داد: برگزاری المپیاد ورزشی محلات یکی از راه‌های توسعه ورزش همگانی است که هم موجب افزایش شورونشاط اجتماعی می‌شود و هم رقابتی سالم در میان اقشار مختلف همشهریان ایجاد می‌کند. علاوه بر این می‌توان با استفاده از این فرصت، استعدادهای موجود را شناسایی و به رشد آن‌ها کمک کرد.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی با اشاره به برگزاری مسابقات گرامیداشت سردار شهید قاسم سلیمانی گفت: باید برنامه‌ریزی‌های لازم برای برگزاری هر چه بهتر و با شکوه تر این مسابقات در رشته‌های مختلف ورزشی صورت گیرد تا شاهد برگزاری رقابت‌هایی درخور شان سردار سلیمانی عزیز باشیم.
همچنین در این جلسه که با حضور یاسر نجف زاده، معاون تربیت‌بدنی سپاه تبریز برگزار شد، حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی با اشاره به تنوع رده‌های سنی در میان بسیجیان خاطرنشان کرد: رسالت بسیج و تنوع رده‌های سنی موجود می‌تواند بستری مناسب برای توسعه ورزش همگانی باشد. تلاش خواهیم کرد با استفاده از این پتانسیل ورزش را همگانی کنیم.
وی افزود: همان‌طور که پیش از این نیز گفته شد، برنامه‌ریزی‌ها باید به گونه‌ای باشد که ورزش در سطح محلات تبریز توسعه‌یافته و رشد کند. در این فضا هم می‌توان فعالیت‌های فرهنگی انجام داد و هم استعدادیابی نتیجه‌بخش خواهد بود. ضمن اینکه شورونشاط اجتماعی و همدلی نیز افزایش می‌یابد.
معاون فرهنگی و اجتماعی شهردار تبریز در پایان گفت: با توجه به تفاهم‌نامه امضاشده میان شهردار محترم و فرمانده سپاه تبریز، همکاری‌های میان دو طرف باید با برنامه‌های عملیاتی ادامه یافته و در صورت نیاز از همراهی هیئت‌های ورزشی نیز به منظور هم‌افزایی بهره‌مند شد که یکی از این برنامه‌ها، برگزاری مسابقات گرامیداشت یاد سردار شهید حاج قاسم سلیمانی است.
بیشتر بخوانید:
حمایت‌های شهرداری باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران بوده است
با همکاری و هم‌افزایی به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم
رویکردمان توجه به ورزش پایه و استعدادیابی است
 


PDF چاپ چاپ