جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 20 مهر 1399     |     کد : 6460

با همکاری و هم‌افزایی به دنبال توسعه ورزش همگانی هستیم

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در مراسم امضای تفاهم‌نامه با هیئت والیبال شهرستان تبریز از انعقاد تفاهم‌نامه و هم‌افزایی با هیئت‌های ورزشی برای توسعه ورزش همگانی خبر داد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، تفاهم‌نامه همکاری بین سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با هیئت والیبال شهرستان تبریز امضا شد.
طی این تفاهم‌نامه مقرر شد در راستای همگانی کردن ورزش، همکاری و هم‌افزایی لازم به منظور توسعه رشته ورزشی والیبال در محلات و همچنین سطح پایه صورت گیرد.
بهمن عبدی، معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در این جلسه با اشاره به لزوم هم‌افزایی برای توسعه ورزش در میان اقشار مختلف اظهار داشت: تفاهم‌نامه همکاری سازمان و هیئت والیبال شهرستان تبریز به منظور هم‌افزایی با هیئت‌های ورزشی صورت می‌گیرد تا با همکاری و همراهی یکدیگر بتوانیم به بهترین نحو از امکانات موجود استفاده کنیم.
وی افزود: هیئت والیبال شهرستان تبریز از زمان حضور آقای بناکار متحول شده که این تحول را به خوبی در فعالیت‌های این هیئت مشاهده می‌کنیم. هدف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز از انعقاد تفاهم‌نامه با هیئت‌های ورزشی، توسعه همکاری و استفاده از پتانسیل‌های موجود به منظور توسعه تخصصی ورزش همگانی و پایه است. همچنین این‌گونه می‌توان گام مؤثری برای قرار دادن امکانات شهرداری در اختیار عموم شهروندان عزیز برداشت.
بیشتر بخوانید:
حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی: برای توسعه ورزش محلات و همگانی کردن ورزش تلاش می کنیم
حمایت‌های شهرداری باعث ایجاد انگیزه در ورزشکاران بوده است
رویکردمان توجه به ورزش پایه و استعدادیابی است
 


PDF چاپ چاپ