جستجو
 
تاریخ : شنبه 5 مهر 1399     |     کد : 6400

گیرنده منطقه جنگی 6

مجموعه نامه های دانش آموزان خطاب به رزمندگان لشکر 31 عاشورا

با درود سلام به امام زمان و نایب برحقش امام خمینی
اسلام علیک ای رزمندگان صلحشور = سلحشور - انقلاب اسلام که در زیر خمپاره دشمن خونخوار ایستادگی می کنی و نمی گذاری دشمن از خاك ما ایرانیان را بگیرد.
ای رزمنده که در سنگر جنگ می کنی، (و) ما هم در پشت جبهه در سنگر علم درس می خوانیم. چون امام خمینی فرموده است ما باید سنگر علم را ترك نكنيد = نکنیم - و ما را خدا اجازه به دختر نداده که جنگ کنیم = کند - و (اگر و) بعد هم ما نمی توانیم اسلحه بر دوش گیریم و همپای شما بیائیم و ما چون نمی توانیم، با مال و پول خود کمک می کنیم.
و ای رزمندگان که در میان برف و یخ و باران داری اسلام را نگاه می داری، [ما از شما] سپاسگذاریم.
ای رزمنده = رزمندگان - [شما] از نصف شب برمی خیزید و اسلحه بر دوش می گیرید و یک قرآن هم به دست دیگرتان و با صدای بلند
«جنگ ، جنگ تا پیروزی» و «مهدی یا ادرکنی = یا مهدی ادرکنی » می گویید و به پیش می روید و با خون خود بر زمین ها و سنگ ریزهای گرم می نویسید: جنگ جنگ تا پیروزی، و در سنگر ستیز می کنید و دشمن خونخوار را می کوشید = می کشید . و شما هم از کشته شد[ن] باکی ندارید...
ای رزمندگان عزیز! شما برای اسلام بجنگید. اگر در راه خدا کشته شوید، می روید به بهشت خدا و در آن جا پرواز می کنید. و شما اگر که شهید شوید، بلکه شما شهید نیستید و در پیش خدا روزی می خورید و ان شاالله شما را خداوند نگه می دارد و ان شاالله خداوند شما را یاری می کند. دیگر عرضی ندارم، جز اینکه سلامتی شما را از درگاه خداوند خواهانم.

اینجانب معصومه جزندی .
حاشیه نامه: نقاشی یک گل در کنار نامه
فرستنده : از طرف معصومه جزندی، دانش آموز کلاس پنجم، از قلعه یوسف آباد براکوه.
گیرنده: تقدیمی به رزمندگان اسلام.


PDF چاپ چاپ