جستجو
 
تاریخ : چهارشنبه 29 مرداد 1399     |     کد : 6182

آزمون آنلاین دومین دوره مسابقه "در خانه بخوانیم" برگزار می‌شود

هیات برگزاری دومین دوره مسابقه کتاب‌خوانی "در خانه بخوانیم" زمان برگزاری آزمون این مسابقه که به مناسبت روز تبریز آغازشده بود را اعلام کرد.

به گزارش امور ارتباطات سازمان، دومین دوره مسابقه کتاب‌خوانی "در خانه بخوانیم" که به مناسبت روز تبریز به همت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری و با همکاری اداره کل روابط عمومی و ارتباطات و سازمان فناوری اطلاعات و ارتباطات شهرداری آغازشده بود، با پایان مردادماه به مرحله آزمون رسیده است.
بر این اساس علاقه‌مندان جهت شرکت در بخش‌های "کودک و نوجوان"، "بزرگسالان" و "ویژه تبریز شناسی" این مسابقه می‌توانند از 31 مرداد تا 31 شهریورماه با مراجعه به سامانه شهروندی شهرداری تبریز به آدرس https://citizen.tabriz.ir در آزمون پایانی این مسابقه شرکت نموده و از 10 ها جایزه نفیس بهره‌مند شوند.
بر اساس اعلام مسئولان برگزاری این مسابقه، هر شرکت‌کننده در زمان آزمون تعداد 5 سؤال را در مدت 10 دقیقه پاسخ خواهد داد. همچنین هر شرکت‌کننده می‌تواند فقط در آزمون یکی از کتاب‌های معرفی‌شده و تا سه بار از کتاب انتخابی خود آزمون دهد. ضمناً حداقل امتیاز قبولی 80 از 100 است. (4 پاسخ صحیح از 5 سؤال)
لازم به ذکر است، پیش از این نخستین دوره مسابقه "در خانه بخوانیم" به منظور توسعه فرهنگ کتاب و کتاب‌خوانی و تشویق شهروندان تبریزی به حضور در خانه برای مقابله با شیوع ویروس کرونا با استقبال قابل توجه اقشار مختلف همشهریان در بخش‌های کودک، نوجوان، بزرگسالان، ویژه و رمضان برگزار شد. این مسابقه از ابتدای سال جاری آغاز و با برگزاری مراسم قرعه‌کشی در روزهای 31 اردیبهشت، 2 و 3 خردادماه به پایان رسید.
علاقه‌مندان جهت دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به سایت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به آدرس https://honar.tabriz.ir و شهریار نیوز به آدرس http://www.shahryarnews.ir مراجعه نمایند.

بیشتر بخوانید:
به مناسبت روز تبریز؛
دومین مسابقه کتاب‌خوانی در خانه بخوانیم برگزار می‌شود + اسامی کتاب‌ها


PDF چاپ چاپ