جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 24 تير 1399     |     کد : 6012

ظرفیت ارتباطی شهرداری تبریز، در خدمت توسعه فرهنگی

معاون اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز گفت: ظرفیت های ارتباطی و روابط عمومی شهرداری، در خدمت توسعه فرهنگی شهر بوده و خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان، یوسف نوروزی با اشاره به برگزاری موفق نخستین پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم، گفت: این مسابقه با هم افزایی بین مجموعه های مختلف شهرداری تبریز برگزار شد و با هماهنگی کامل در برگزاری آن به یکی از تجربه های موثر در این حوزه تبدیل شد.

وی افزود: این تجربه به رغم آنکه نخستین دوره خود را سپری می کرد، توانست الگویی ماندگار برای این حرکت باشد و امیدواریم دوره جدید آن نیز، با موفقیت و قدرت بیشتری برگزار شود.

نوروزی با قدردانی از عوامل برگزار کننده این مسابقه خاطر نشان کرد: همت جمعی همکاران مجموعه در کنار هم‌افزایی دستگاه ها توانست به شعار " درخانه بمانیم" جنبه ای کاملا عملی بپوشاند.

گفتنی است در نشستی مشترک، از فعالان برگزاری نخستین در خانه بخوانیم که توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد، قدردانی به عمل آمد.
این مسابقه با برگزاری بیش از 28 هزار آزمون در پنج بخش مجزا، 30 کتاب را طی دو ماه به رقابت گذاشت و زمینه مشارکت و تشویق شهروندان به امر مطالعه را فراهم نمود.


 


PDF چاپ چاپ