جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 24 تير 1399     |     کد : 6009

از پدیرآورندگان نخستین پویش "در خانه بخوانیم" تقدیر به‌عمل آمد

طی نشستی مشترک، از فعالان برگزاری نخستین پویش کتابخوانی "در خانه بخوانیم" که به همت سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد، قدردانی به‌عمل آمد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، در این نشست که با حضور مدیرعامل سازمان آمار و فناوری اطلاعات، معاون اداره کل ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تبریز و کارشناسان سازمان آمار و فناوری اطلاعات برگزار شد، از تلاش ماندگار و اثربخش آنها در طول برگزاری نخستین دوره از این مسابقه قدردانی شد.

این مسابقه با برگزاری بیش از 28 هزار آزمون در پنج بخش مجزا، 30 کتاب را طی دو ماه به رقابت گذاشت و زمینه مشارکت و تشویق شهروندان به امر مطالعه را فراهم نمود.

 پویش”در خانه بخوانیم” با تنوع کتب در محور های متعدد برگزار شد و از مهمترین بخش های این پویش، کتب آموزش های شهروندی بود که با استقبال و همراهی گسترده کودکان و والدین همراه شد.
کتب آموزشهای شهروندی در سال تحصیلی ۹۸-۹۹ در مدارس کلانشهر تبریز برای اولین بار در کشور برای دانش آموزان تدریس شده است.
افزایش سرانه مطالعه، گسترش فرهنگ کتابخوانی و پر کردن اوقات فراغت از مهمترین اهداف سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز بود که برگزاری پویش”در خانه بخوانیم” در ایام کرونایی با استقبال بی نظیر شهروندان برگزار گردید  و بیش از 28 هزار آزمون در رده های سنی مختلف ثبت شده است.


 


PDF چاپ چاپ