جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 24 تير 1399     |     کد : 6008

شهرداری هوشمند، زمینه ساز خدمت رسانی به‌هنگام به شهروندان

رئیس سازمان فناوری اطلاعات شهرداری تبریز گفت: اولین گام در جهت ایجاد شهر هوشمند، عملیاتی کردن برنامه هوشمندسازی شهرداری تبریز است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، علی طوماری در مراسم قدردانی از تلاشگران نخستین پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم، اظهار داشت: با شروع همه گیری بیماری کرونا در کشورها شعارهای متنوعی برای تشویق مردم برای در خانه ماندن و جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری مطرح بود که بهترین این شعارها که جنبه گسترده‌ای نیز پیدا کرد، شعار "در خانه بخوانیم " بود.
وی افزود: این پویش اقدامی کاملا فرهنگی و خلاقانه بود و سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به عنوان مبدع این حرکت ارزشمند، زمینه ساز توجه شهروندان به مطالعه در ایام محدودیت های کرونا بود.
طوماری با اشاره به نقش سازمان فناوری شهرداری در این مسابقه و ایجاد زیرساختهای لازم برای هرچه بهتر برگزار شدن این پویش، افزود: مجموعه فرهنگی شهرداری تبریز با زمانبندی خوب و با اقدامات موثر نقش بزرگی در غنی سازی اوقات شهروندان در ایام خانه نشینی ایفا کرد و در این راستا نیز همراهی همه کارکنان شهرداری بخصوص کارکنان سازمان فرهنگی و سازمان فناوری شایسته تقدیر است. 
وی ادامه داد: ارتقای فرهنگی جزو الزامات هوشمندسازی شهر تبریز است و امروز شهرداری تبریز پیشگام ایجاد شهر هوشمند است و این حرکت بزرگ را از خود آغاز کرده و با توانمندسازی کارکنان در صدد ایجاد شهرداری هوشمند است.
طوماری تصریح کرد: استقبال ارزشمند شهروندان از مسابقه کتابخوانی "در خانه بخوانیم" حاکی از شوق به آگاهی و ارتقای سلیقه فرهنگی جامعه است که این امر یادآور وظیفه خطیر ما در اهمیت هوشمندسازی شهر است.
لازم به ذکر است در این مراسم، از فعالان برگزاری نخستین پویش کتابخوانی در خانه بخوانیم که توسط سازمان فرهنگی اجتماعی ورزشی شهرداری تبریز برگزار شد، قدردانی به عمل  آمد.
این مسابقه با برگزاری بیش از 28 هزار آزمون در پنج بخش مجزا، 30 کتاب را طی دو ماه به رقابت گذاشت و زمینه مشارکت و تشویق شهروندان به امر مطالعه را فراهم نمود.


 


PDF چاپ چاپ