سه شنبه 24 فروردين 1400 _
  جستجو
 
تاریخ : يکشنبه 15 تير 1399     |     کد : 5970

حجت الاسلام و المسلمین احمد حمیدی:

دانایی،تنها راه نجات بشریت

معاون فرهنگی اجتماعی شهرداری تبریز در نشست تخصصی نقد و بررسی کتاب گفت: دانایی، کتاب و مطالعه راه نجات بشریت است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، حجت الاسلام والمسلمین احمد حمیدی ضمن بیان اين مطلب گفت: برگزاری نشست‌های تخصصی در قالب یک ماه یک کتاب توسط سازمان فرهنگی ، ورزشی و اجتماعی شهرداری گامی موثر در راستای توسعه فرهنگ کتابخوانی و ترویج فرهنگ مطالعه موضوعی است.
حمیدی با اشاره به روز قلم و گرامیداشت این روز افزود: تلاشگران حوزه علم و قلم رسالت مقدسی را دنبال می‌کنند ، در آموزه‌های دینی ما  از موضوعاتی که مقدس شمرده شده است قلم می‌باشد.
رییس سازمان فرهنگی اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با تاکید بر آیه شریفه بِسْمِ اَللّٰهِ اَلرَّحْمٰنِ اَلرَّحِيمِ. ن وَ اَلْقَلَمِ وَ مٰا يَسْطُرُونَ ادامه داد: ثبت وقایع تاریخی اجتماعی ، فرهنگی و سیاسی بدون همراهی و همت اهالی قلم میسر نیست و نویسندگان، مترجمان و هرکسی که نقشی در پدید آوردن و خلق یک اثر دارد اندیشه‌ها و حقانیت بشر را تجلی می دهند.
حمیدی در پایان افزود: بسیار مایه مباهات است که دو تن از همکاران فرهیخته سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در حوزه تالیف و ترجمه کتاب تخصصی “رشد حرکتی طبیعی و غیرطبیعی” گام برداشتند ، یقیناً این اثر فاخر در بحث علوم تربیتی گامی ماندگار خواهد بود.PDF چاپ چاپ