لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : سه شنبه 10 تير 1399     |     کد : 5945

در شرایط فعلی ورزش شهروندی نیازمند توجه ویژه است

معاون ورزشی سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز به جهت ارتباط مستقیم ورزش با نشاط و شادابی همشهریان، خواستار توجه همه جانبه به ورزش شهروندی شد.

به گزارش روابط عمومی سازمان، بهمن عبدی در جلسه هماهنگی شورای پویش "همه برای تندرستی" در رابطه با لزوم توجه به نظم در برگزاری چالش‌های مختلف این پویش اظهار داشت: باید تلاش و برنامه‌ریزی کنیم تا با تعامل و همکاری مسئولان چالش‌های مختلف پویش "همه برای تندرستی" گام‌های مستمر و هدفمندی برای توسعه ورزش همگانی و جذب مشارکت همشهریان در این پویش برداریم.
معاون ورزشی سازمان افزود: در حال حاضر کارشناسان سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری با همکاری و مشارکت اقشار مختلف همشهریان به خوبی این پویش را پیش می‌برند اما با برگزاری جلسات مشترک با هیئت‌های مرتبط با پویش "همه برای تندرستی" می‌توان نگاهی تخصصی‌تر به چالش‌های مختلف فعلی و آتی این پویش داشت.
عبدی ادامه داد: امروز و در شرایط کرونایی باید توجه بیشتری به ورزش شهروندی داشته باشیم چرا که این مسئله ارتباط مستقیمی با نشاط و شادابی همشهریان عزیز دارد. سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در کنار معاونت فرهنگی و اجتماعی شهرداری نقش بسزایی در غنی‌سازی اوقات فراغت اقشار مختلف همشهریان دارد که این موضوع در شرایط فعلی بیش از پیش نیازمند توجه ویژه است.
در پایان این نشست نیز مسئولان و کارشناسان چالش‌های هفت‌گانه پویش "همه برای تندرستی" نکته نظرات خود را در رابطه با ارتقای سطح برگزاری این پویش مطرح کرده و این نظرات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز