لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : دوشنبه 9 تير 1399     |     کد : 5940

معرفی زنده نامان، بخشی از پروسه الگوسازی برای نسل های آتی است

عضو شورای عالی انتخاب زنده نامان تبریز گفت: معرفی زنده نامان، بخشی از پروسه الگوسازی برای نسل های آتی است.

به گزارش روابط عمومی سازمان، دکتر مهدی محمدزاده با اشاره به برگزاری سومین همایش زنده نامان تبریز، گفت: روند الگوسازی با معرفی چهره هایی توانمند که طی دهه های مختلف، توانسته اند اثرگذاری مختلفی در حوزه های گوناگون داشته باشد، موثر است و می تواند مشوق افرادی باشد که می خواهند برای جامعه خود تلاش کنند.

معاون آموزشی و پژوهشی دانشکاه هنر اسلامی، اضافه کرد: امیدواریم این همایش زمینه ساز اقداماتی موثر برای اعتلای جامعه باشد و با تکیه بر خروجی این همایش، برجسته تر شدن این افراد فراهم آید.

وی از تاثیرگذاری اجتماعی هنر، کارآفرینی هنر، ایجاد فرصت های شغلی و تجاری سازی یافته های علمی و هنری از جمله معیاریهایی یاد کرد که می کوشد در این انتخاب افراد متبط با نهاد متبوع خود مورد توجه قرار دهد.

گفتنی است این همایش ملی بنا دارد که از بین همه ی فعالان و برجستگان حوزه های مختلف فرهنگی ، هنری، صنعتی، خدماتی، اقتصادی ، ورزشی و .... که در قید حیات هستند، چهره های برگزیده را مشخص و از آنها تجلیل بعمل آورد.
افراد انتخاب شده در بخشهای مختلف علمي و دانشگاهي، دفاع مقدس، مديريت كلان، ورزش، فرهنگ و هنر، امور اجتماعي، تحقيق و پژوهش، صنعت و خدمات و مشاركت و سرمايه‌گذاري كه توسط كميته‌هاي تخصصي انتخاب شده‌اند، مورد تقدير قرار خواهند گرفت


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز