لینک های مرتبط

 


.
 
 
 
  جستجو
 
تاریخ : شنبه 7 تير 1399     |     کد : 5937

پیام تبریک حجت‌الاسلام‌والمسلمین حمیدی در پی قهرمانی مس سونگون در لیگ برتر فوتسال

معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز با انتشار پیامی، سومین قهرمانی تیم فوتسال مس سونگون در لیگ برتر فوتسال کشور را تبریک گفت.


به گزارش روابط عمومی سازمان، تیم فوتسال مس سونگون با پیروزی در دیدار با تیم فوتسال گیتی پسند اصفهان برای سومین بار موفق به کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر فوتسال کشور شد.
این تیم که در 3 سال اخیر به صورت متوالی جام قهرمانی از آن خود کرده، حالا به پرافتخارترین تیم فوتسال کشور تبدیل شده است.
حجت‌الاسلام‌والمسلمین احمد حمیدی، معاون شهردار و رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری تبریز در همین راستا با انتشار پیامی، این افتخارآفرینی را به اعضای باشگاه مس سونگون و ورزش دوستان استان تبریک گفت.
در این پیام آمده است:
افتخارآفرینی باشگاه مس سونگون با کسب سومین قهرمانی متوالی در لیگ برتر فوتسال کشور باعث ایجاد شور و نشاط اجتماعی در میان ورزش دوستان استان شده و فعالان ورزش پایه را بیش از پیش نسبت به آینده این رشته و استعدادهای ورزشی امیدوار کرد.
با کسب سومین عنوان قهرمانی، امروز شاهد نتیجه تلاش‌ها و برنامه‌ریزی‌های تک‌تک اعضای باشگاه مس سونگون در سال‌های گذشته هستیم که منجر به کسب عنوان پرافتخارترین تیم فوتسال کشور توسط این باشگاه شده است. امیدوارم این تلاش‌ها و افتخارآفرینی‌ها همچنان تداوم داشته باشد.
حضور آقای فرهاد فخیم، از کارکنان شهرداری تبریز به عنوان کاپیتان مس سونگون در این مسابقات نیز موجب افتخار و سرافرازی مجموعه شهرداری بوده و امیدواریم سایر کارکنان شهرداری نیز ضمن توجه به وظایف محوله و کمیت و کیفیت خدمات ارائه شده به همشهریان، در عرصه افتخارآفرینی برای تبریز و ایران عزیزمان حضور چشمگیری داشته باشند.
لازم به ذکر است، شهرداری تبریز ضمن حمایت از رشته‌های مختلف ورزشی، در تلاش است تا با شناسایی و آموزش استعدادهای تبریزی، به توسعه ورزش در حوزه‌های مختلف کمک کرده و به نوعی سکوی پرتاب قهرمانان آینده را مهیا سازد. در این راستا مدارس ورزشی شهرداری هر سال با مربیان شناخته شده تمرینات روز دنیا را به کودکان و نوجوانان تبریزی آموزش می‌دهند.
گفتنی است پیش از این تیم فوتسال کارکنان شهرداری تبریز هم عنوان قهرمانی مسابقات کلانشهرهای کشور را در کرمان کسب کرده بود.


مدیر سایت  سازمان فرهنگی هنری شهرداری تبریز